Czwartek, 25 Lipca 2024  Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

Wyprawka miejska dla niemowlaka

Powitalne wyprawki miejskie dla niemowlaków - czekają na nowo narodzonych mieszkańców Kalet!

Od 2022 roku Miasto Kalety będzie witać swoich nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci “Powitalnej wyprawki miejskiej dla niemowlaka”. Prezent ten będzie symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Kalet. Akcja skierowana jest do wszystkich nowo narodzonych i zameldowanych na terenie Miasta Kalety dzieci, urodzonych w okresie od dnia 1 stycznia 2022 r.

Co można znaleźć w miejskiej wyprawce dla niemowlaka?
Wyprawka Powitalna zawiera zestaw bardzo przydatnych drobiazgów, które mamy nadzieję ucieszą maluszka oraz jego rodziców. W skład pakietu powitalnego, oprócz listu gratulacyjnego Burmistrza Miasta Kalety wchodzą: body, śliniak, czapeczka, ręcznik, 2 pieluszki tetrowe, miseczka oraz przytulanki – wszystko pięknie zapakowane i opatrzone logiem naszego miasta.

Jak można otrzymać taką wyprawkę?
Przede wszystkim warunkiem otrzymania pakietu powitalnego w ramach Akcji „Powitalna wyprawka miejska dla niemowlaka” jest spełnienie warunku zameldowania nowonarodzonego dziecka na pobyt stały na terenie Miasta Kalety. Upominek przyznawany jest na podstawie wniosku rodzica lub opiekuna prawnego dziecka. Formularz wniosku można pobrać z naszej strony internetowej www.kalety.pl. Wypełniony i podpisany wniosek można złożyć w Urzędzie Miejskim w Kaletach osobiście – w biurze podawczym na parterze budynku lub wysłać pocztą tradycyjną na adres urzędu.

Wniosek o przyznanie pakietu powitalnego można złożyć w terminie do 2 miesięcy od dnia urodzenia dziecka.
 

Zarządzenie oraz regulamin Akcji promocyjnej “Powitalna wyprawka miejska dla niemowlaka” – POBIERZ

Wniosek o przyznanie pakietu powitalnego w ramach Akcji promocyjnej “Powitalna wyprawka miejska dla niemowlaka” – POBIERZ

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku – POBIERZmiejska_wyprawka_powitalna

miejska wyprawka powitalna

miejska wyprawka powitalna

miejska wyprawka powitalna

miejska wyprawka powitalna