Czwartek, 25 Lipca 2024  Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

Rada Miejska

 

 

 

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej

w Kaletach

mgr Janina Perz

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

w Kaletach

Alojzy Rupik

członek Komisji Budżetu i Finansów

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska 

 

Maciej Bobola

członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

Miachał Brol  
Bogdan Dziuk

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

Tomasz Howaniec

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

Marta Kordek członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Grzegorz Krupa

przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

członek Komisji Budżetu i Finansów

członek Komisji Rewizyjnej

Zygmunt Mirowski

członek Komisji Budżetu i Finansów

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

 Irena Nowak

przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

członek Komisji Budżetu i Finansów

członek Komisji Rewizyjnej

 Mirosława Potempa

przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów

członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

 Krzysztof Rogocz

przewodniczący Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

członek Komisji Rewizyjnej

członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ryszard Sendel 

przewodniczący Komisji Rewizyjnej

członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Waldemar Wojtyra

członek Komisji Rewizyjnej

 Kazimierz Złotosz

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

członek Komisji Rewizyjnej

           
 

Składy Komisji Stałych Rady Miejskiej w Kaletach

Komisja Rewizyjna

1. Ryszard Sendel - Przewodniczący

2. Irena Nowak

3. Grzegorz Krupa

4. Kazimierz Złotosz

5. Waldemar Wojtyra

6. Krzysztof Rogocz

 

Komisja Budżetu i Finansów

1. Mirosława Potempa - Przewodniczący

2. Zygmunt Mirowski

3. Irena Nowak

4. Alojzy Rupik

5. Grzegorz Krupa

 

Komisja Gospodarcza, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

1. Krzysztof Rogocz - Przewodniczący

2. Kazimierz Złotosz

3. Bogdan Dziuk

4. Alojzy Rupik

5. Tomasz Howaniec

6. Zygmunt Mirowski

 

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

1. Irena Nowak – Przewodnicząca

2. Mirosława Potempa

3. Ryszard Sendel

4. Marta Kordek

5. Maciej Bobola

 

Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

1. Grzegorz Krupa - Przewodniczący

2. Krzysztof Rogocz

3. Zygmunt Mirowski

4. Ryszard Sendel

5. Mirosława Potempa