Poniedziałek, 29 Kwietnia 2024  Imieniny: Rity, Katarzyny, Boguslawa

XX Ogólnopolski Turniej ROCK&ROLLA o puchar Burmistrza Miasta Kalety już za nami

18 listopada 2023 r. w Miejskim Domu Kultury odbył się XX Ogólnopolski Turniej ROCK&ROLLA o puchar Burmistrza Miasta Kalety. Informujemy, że po raz kolejny reprezentacja Grupy Rock Time z MDK Kalety znalazła się na podium! W konkursie wystartowały 23 pary taneczne.

Turniej rozpoczął się o godz. 17.00 i tradycyjnie podzielony został na trzy etapy. Po godzinnym konkursie, jury w składzie: Dominika Woszek, Vadim Livanskiy i Piotr Ziemianek wyłonili zwycięzców.
Prezentując najwyższy poziom, na podium znaleźli się:
I miejsce – Ula Woźniak i Mateusz Żarczyński reprezentujący grupę Rock On Wrocław
II miejsce – Katarzyna Bodora i Adrian Kalus z kaletańskiej grupy Rock Time
III miejsce – Alicja Dąbek i Jakub Loryś reprezentujący grupę Maraton Boogie Giedlarowa

W kategorii do lat 14 zwyciężyli Wiktoria Czapla i Filip Izak z Maraton Boogie Giedlarowa, II miejsce Michalina Dudek i Karol Kot również z Maraton Boogie Giedlarowa, III miejsce para taneczna z grupy Rock Time Kalety – Sonia Kulawik i Maksymilian Solecki.
Nagrodę Publiczności oraz nagrodę za najpiękniejszy strój zdobyli: Karolina Gałuszka i Filip Piekarczyk z grupy Rock Time Kalety.

W wydarzeniu wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz wraz z radnymi Alojzym Rupikiem i Zygmuntem Mirowskim.
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!
Burmistrz Miasta Kalety składa podziękowania dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury w Kaletach Marianowi Lisieckiemu za organizację XX Ogólnopolskiego Turnieju ROCK&ROLLA w Kaletach.