Sobota, 16 Grudnia 2017  Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Rada Miejska

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

inż. Eugeniusz Ptak

          telefon: (0-34) 352-76-55

 

           

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

w Kaletach

mgr Janina Perz

 
Brol Michał członek Komisji Rewizyjnej  
Drabik Edward

przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

członek Komisji Rewizyjnej

 
Gabryś Adam   członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska  
Jeż Antoni członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych  
Krupa Grzegorz

członek Komisji Rewizyjnej

członek Komisji Budżetu i Finansów

 
Kuder Piotr członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych  
Mryka Teresa członek Komisji Budżetu i Finansów  
Nowak Irena

przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

członek Komisji Budżetu i Finansów

 
Potempa Mirosława

członek Komisji Rewizyjnej

członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

 
Rogocz Krzysztof

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

członek Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

 
Rupik Alojzy członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska  
Sendel Ryszard

przewodniczący Komisji Rewizyjnej

członek Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

 
Złotosz Kazimierz

przewodniczący Komisji Gospodarczej, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

członek Komisji Budżetu i Finansów

 


Radni Rady Miejskiej w Kaletach kadencja 2014 – 2018

Od lewej: Adam Gabryś, Ryszard Sendel, Edward Drabik, Teresa Mryka, Kazimierz Złotosz, Janina Perz, Antoni Jeż,

              Eugeniusz Ptak, Krzysztof Rogocz, Irena Nowak, Alojzy Rupik, Mirosława Potempa, Michał Brol,

              Grzegorz Krupa, Piotr Kuder.
 

Komisje stałe:

Komisja Rewizyjna

1. Ryszard Sendel - Przewodniczący
2. Michał Brol
3. Grzegorz Krupa
4. Mirosława Potempa
5. Edward Drabik

Komisja Budżetu i Finansów

1. Edward Drabik - Przewodniczący
2. Teresa Mryka
3. Irena Nowak
4. Kazimierz Złotosz
5. Grzegorz Krupa

Komisja Gospodarcza, Rynku Pracy, Bezpieczeństwa, Praworządności i Ochrony Środowiska

1. Kazimierz Złotosz - Przewodniczący
2. Alojzy Rupik
3. Ryszard Sendel
4. Adam Gabryś
5. Krzysztof Rogocz

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

1. Irena Nowak – Przewodnicząca
2. Mirosława Potempa
3. Antoni Jeż
4. Piotr Kuder
5. Krzysztof Rogocz

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn listopad 2017

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM