Poniedziałek, 25 Października 2021  Imieniny: Darii, Wilhelminy, Bonifacego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Wieczór promocyjny książki Pana Józefa Breguły  

    W czwartek, 17 października, w Miejskim Domu Kultury w Kaletach, odbył się wieczór promocyjny książki Pana Józefa Breguły "Upadłość Kaletańskich Zakładów Celulozowo- Papierniczych w Kaletach. Fakty i mity". Podczas spotkania, które moderował dyrektor MDK Marian Lisiecki, Józef Breguła zwięźle przedstawił cele, jakie przyświecały mu przy tworzeniu książki, przybliżył też pokrótce wszystkim zebranym jej zawartość. W tle wystąpienia autora wyświetlano 2-godzinny film nieżyjącego już Czesława Chrósta przedstawiający stan KZCP w latach 1993-1994.
    Na zakończenie autor zaprosił wszystkich chętnych na wieczór dyskusyjny do Miejskiego Domu Kultury, który odbędzie się 21 listopada br. Każdy z zebranych może do tego czasu wyrobić sobie na temat publikacji własne zdanie, ponieważ wszyscy otrzymali podczas wieczoru promocyjnego egzemplarz książki.
    Po zakończeniu promocji burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia podziękował autorowi za pracę włożoną w przygotowanie publikacji. Ponadto burmistrz w trakcie swojego wystąpienia przedstawił jak kaletański samorząd przyczynił się do przyspieszenia likwidacji KZCP. Podziękował również byłym burmistrzom Józefowi Bregule, Józefowi Kalinowskiemu i Marii Rogocz za dbanie o interesy Miasta i mieszkańców podczas procesu likwidacji.


    Wieczór promocyjny książki Pana Józefa Breguły

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM