Niedziela, 19 Września 2021  Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Chopy Team już w drodze  

  W piątek, 1 września, w sali sesyjnej kaletańskiego magistratu miała miejsce konferencja prasowa z udziałem ekipy z naszego miasta, której trzon stanowią bracia Szymon i Paweł Musikowie, a która w sobotę, 2 września, ruszyła samochodem Żuk w liczącą w niespełna trzy tysiące kilometrów trasę do Kraju Basków w północnej Hiszpanii.
  Miasto Kalety tradycyjnie współfinansuje wyjazd, który jest świetną okazją do promocji Leśnego Zakątka Śląska w Polsce i Europie.
  Chopy Team, bo tak nazywa się podróżujący Żukiem zespół z Kalet, pojechał już po raz czwarty razem z innymi ekipami trasą rajdu charytatywnego ZŁOMBOL, z którego dochód każdorazowo przeznaczany jest na pomoc dzieciom z domów dziecka.
  W roku 2017 z Katowic startuje aż 530 samochodów, a spodziewany zysk z przeznaczeniem na działalność charytatywną wynosić ma około miliona złotych. Trasą ekip śledzić można na żywo na stronie internetowej ZŁOMBOLU. Krótkie relacje z trasy ekipy Chopy Team pojawiać się będą systematycznie na profilu Facebookowym Miasta Kalety.
   

  Chopy Team już w drodze

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM