- Projekty unijne
- Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Mieście Kalety
- E-urząd
- Wykluczenie cyfrowe
- Poprawa jakości infrastruktury sportowo - rekreacyjnej na cele imprez kulturalno – sportowych
- Poprawa efektywności, jakości i przejrzystości JST Powiatu Tarnogórskiego
- Opiekun osób starszych – wsparcie dla mieszkańców gminy Kalety
- Oswoić @ – wsparcie dla mieszkańców gminy Kalety
- Comenius Regio
- Europa dla obywateli
- Ichtiopark, czyli rybie atrakcje w Leśnym zakątku Śląska – utworzenie parku tematycznego w Kaletach
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kaletach Drutarni
- Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez montaż kolektorów słonecznych oraz ogniw fotowoltaicznych - w mieście Kalety Leśnym zakątku Śląska
- Opracowanie Lokalnego Planu Rewitalizacji dla Miasta Kalety do roku 2023
- Wzmacnianie potencjału ratowniczego poprzez zakup nowoczesnego sprzętu dla OSP Kalety
- Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez kompleksową termomodernizacje budynków użyteczności publicznej w mieście Kalety
- Doposażenie Miejskiego Domu Kultury w Kaletach na cele kulturalne
- Utworzenie kaletańskiej pasieki edukacyjnej
- WiFi4EU
- e-Kalety
- Modernizacja sieci wodociągowej na obszarze aglomeracji wyznaczonej na terenie Miasta Kalety
- Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety
- Poprawa efektywności energetycznej poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych dla potrzeb Miejskiej Oczyszczalni Ścieków oraz placówek oświatowych w Kaletach
- Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie miasta Kalety
- Zdalna Szkoła
- Zdalna Szkoła +
- Przeciwdziałanie niskiej emisji poprzez kompleksową termomodernizacje budynku celu publicznego w mieście Kalety
- Śląskie. Przywracamy błękit. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego
- Cyfrowa Gmina
- Poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej w Mieście Kalety poprzez zastosowanie odnawialnych źródeł energii
- Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację budynków wielorodzinnych w Kaletach - (Dębowa, 1 Maja, Ks. Drozdka)
- Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska
- Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Mieście Kalety
Plan zajęc z projektu PSP2
Zajęcia z projektu PSP2 Kalety ul. Orzeszkowej 10
„Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety”
1.09.2020
Lp. |
Nazwa zajęć |
Termin zajęć |
Nr sali |
Prowadzący zajęcia |
1 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 12.30 – 13.15 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
2 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
3 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.55 – 08.40
|
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
4 |
Zajęcia rozwijające |
Poniedziałek 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
5 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
6 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
7 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
8 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 11.30 – 12.15 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
9 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 11.30 – 12.15 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
10 |
Zajęcia rozwijające |
Czwartek 11.30 – 13.00 |
Sala językowa |
Karolina Pietryga |
11 |
Zajęcia rozwijające |
Czwartek 07.00 – 08.30 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
12 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 2 |
Katarzyna Mryka |
13 |
Zajęcia rozwijające |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Mryka |
14 |
Zajęcia rozwijające |
Czwartek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Mryka |
15 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
16 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
17 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.55 – 08.40 Piątek 12.30 – 13.15 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
18 |
Zajęcia rozwijające |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 Piątek 08.45 – 09.30
|
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
19 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 12.30 – 14.00 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
20 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
21 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Piątek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
22 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Katarzyna Skop |
23 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Środa 07.55 – 08.40
|
Sala nr 20 |
Katarzyna Skop |
24 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 21 |
Bożena Musik |
25 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 1 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
26 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 2 |
Poniedziałek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
27 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 3 |
Piątek 07.55 – 08.40
|
Sala nr 2 |
Katarzyna Skop |
28 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 4 |
Środa 07.55 – 08.40 |
Sala nr 12 |
Teresa Kotarska |
29 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 5 |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Skop |
30 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala komputerowa |
Mirosława Potempa |
31 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 3 |
|
Sala komputerowa |
Donata Kot |
32 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 4 |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
33 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 5 |
|
Sala komputerowa |
Donata Kot |
34 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 6 |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 (na zmianę z gr. 4) |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
35 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 7 |
Czwartek 13.30 – 14.15 |
Sala komputerowa |
Bożena Musik |
36 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 8 |
Czwartek 14.15 – 15.00 |
Sala komputerowa |
Bożena Musik |
37 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 9 |
Piątek 11.30 – 12.15 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
38 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 10 |
Środa 07.55 – 08.40
|
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
39 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 11 |
Czwartek 08.45 – 09.30 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
40 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 12 |
Czwartek 11.30 – 12.15 |
Sala komputerowa |
Teresa Kotarska |
41 |
Zajęcia z doradztwa zawodowego Gr 1 |
Poniedziałek 14.25 – 15.10 |
Sala nr 21 |
Blandyna Kubiak |
42 |
Zajęcia z doradztwa zawodowego Gr 2 |
Czwartek 14.25 – 15.10 |
Sala nr 18 |
Blandyna Kubiak |
43 |
Geografia metodą eksperymentu Gr 1 |
Wtorek 15.00 – 15.45 |
Sala nr 18 |
Beata Skibicka |
44 |
Geografia metodą eksperymentu Gr 2 |
Piątek 15.00 – 15.45 |
Sala nr 21 |
Beata Skibicka |
45 |
Matematyka metodą eksperymentu |
Czwartek 13.30 – 14.15
|
Sala nr 12 |
Katarzyna Skop |
46 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 1 |
Czwartek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
47 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 2 |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
48 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 3 |
Środa 12.30 – 14.00 |
Sala nr 2 |
Bożena Dziuk |
49 |
Chemia metodą eksperymentu
|
Środa 15.00 – 15.45 |
Sala nr 18A |
Gabriela Świerc |
50 |
Fizyka metodą eksperymentu
|
Poniedziałek 15.00 – 15.45 |
Sala nr 18 |
Gabriela Świerc |
51 |
Biologia metodą eksperymentu Gr 1 |
Poniedziałek 14.15 – 15.00
|
Sala nr 9 |
Iwona Nowak-Magiera |
52 |
Biologia metodą eksperymentu Gr 2 |
Środa 14.15 – 15.00 |
Sala nr 9 |
Iwona Nowak-Magiera |
53 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 1 |
Piątek 14.15 – 15.00 |
Sala nr 2 |
Bożena Dziuk |
54 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 2 |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 20 |
Bożena Dziuk |
55 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 3 |
Wtorek 14.15 – 15.00 |
Sala nr 20 |
Bożena Dziuk |
56 |
Zajęcia logopedyczne Gr 1 |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 3 |
Jarosław Krus |
57 |
Zajęcia logopedyczne Gr 2 |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 2 |
Jarosław Krus |
58 |
Zajęcia logopedyczne Gr 3 |
Poniedziałek 12.30 – 13.15 |
Sala nr 6 |
Jarosław Krus |
59 |
Zajęcia logopedyczne Gr 4 |
Środa 11.35 – 12.20 |
Sala nr 6 |
Jarosław Krus |
2019/2020
Lp. |
Nazwa zajęć |
Termin zajęć |
Nr sali |
Prowadzący zajęcia |
1 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
2 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
3 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.00 – 07.45 Piątek 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
4 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
5 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 12.35 – 13.20 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
6 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 15.15 – 16.50 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
7 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
8 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
9 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
10 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
11 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala nr 2 |
Katarzyna Mryka |
12 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Mryka |
13 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Mryka |
14 |
Zajęcia rozwijające |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
15 |
Zajęcia rozwijające |
Czwartek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
16 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
17 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Poniedziałek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
18 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 2 |
Bożena Musik |
19 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 20 |
Katarzyna Skop |
20 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 21 |
Katarzyna Skop |
21 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 1 |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
22 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 2 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
23 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 3 |
Czwartek 11.35 – 12.00 |
Sala nr 2 |
Bożena Musik |
24 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 4 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 12 |
Teresa Kotarska |
25 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 5 |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Skop |
26 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala komputerowa |
Mirosława Potempa |
27 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 2 |
Środa 07.55 – 08.40 |
Sala komputerowa |
Teresa Kotarska |
28 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 3 |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala komputerowa |
Bożena Musik |
29 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 4 |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
30 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 5 |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala komputerowa |
Donata Kot |
31 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 6 |
Środa 08.50 – 09.35 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
32 |
Zajęcia z doradztwa zawodowego Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala nr 21 |
Blandyna Kubiak |
33 |
Zajęcia z doradztwa zawodowego Gr 2
|
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala nr 18 |
Blandyna Kubiak |
34 |
Geografia metodą eksperymentu Gr 1 |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 18 |
Beata Skibicka |
35 |
Geografia metodą eksperymentu Gr 2 |
Piątek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 21 |
Beata Skibicka |
36 |
Matematyka metodą eksperymentu |
Poniedziałek 07.55 – 08.40
|
Sala nr 12 |
Katarzyna Skop |
37 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 1 |
Czwartek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
38 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 2 |
Czwartek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
39 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 3 |
Czwartek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Bożena Musik |
40 |
Chemia metodą eksperymentu
|
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala nr 18A |
Gabriela Świerc |
41 |
Fizyka metodą eksperymentu
|
Środa 07.55 – 08.30 |
Sala nr 18 |
Gabriela Świerc |
42 |
Biologia metodą eksperymentu Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala nr 9 |
Iwona Nowak-Magiera |
43 |
Biologia metodą eksperymentu Gr 2 |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 9 |
Iwona Nowak-Magiera |
44 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 1 |
Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Bożena Dziuk |
45 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 2 |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 20 |
Bożena Dziuk |
46 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 3 |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala nr 20 |
Bożena Dziuk |
47 |
Zajęcia logopedyczne Gr 1 |
Wtorek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 3 |
Jarosław Krus |
48 |
Zajęcia logopedyczne Gr 2 |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Jarosław Krus |
49 |
Zajęcia logopedyczne Gr 3 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 6 |
Jarosław Krus |
50 |
Zajęcia logopedyczne Gr 4 |
Czwartek 11.35 – 12.20 |
Sala nr 6 |
Jarosław Krus |