Sobota, 16 Lutego 2019  Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Nieruchomości

 • Ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń zostało wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach.

  więcej
 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia  

  Burmistrz Miasta Kalety Informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. 1 Maja 82/84, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia na okres do 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 31 marca do dnia 21 kwietnia 2015 r.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego (działki nr: 503/64, 510/64 i 518/64), stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 25 marca 2015 r. do dnia 15 kwietnia 2015 r.

 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargowym na okres powyżej 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 17 marca do dnia 8 kwietnia 2015 r.

 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej (działka nr 1110/124 o powierzchni 0,1418 ha) stanowiącej własność Gminy Kalety.

  Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 10 marca 2015 r. do dnia 1 kwietnia 2015 r.

 • Działki na sprzedaż  

  Urząd Miejski w Kaletach informuje, że w swoich zasobach posiada na sprzedaż działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi.

  więcej
  Działki na sprzedaż
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Kalety  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Kalety.

  nieruchomość gruntowa niezabudowana,
  położenie: Kalety, ul. 1 Maja (osiedle), karta mapy 2 Kalety,
  uzbrojenie: energia elektryczna,
  przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego niżej wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 2KS1 – tereny obsługi komunikacji-garaże, z niezbędnymi obiektami i urządzeniami towarzyszącymi, działka o kształcie regularnym zbliżonym do kwadratu, teren działki płaski, nieogrodzony, niezalesiony, wydzielony pod budynki garażowe, nieruchomość zapisana w księdze wieczystej Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach pod numerem GL1T/00063551/5 jako własność Gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Chmielnej  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Chmielnej. Działka nr 313/24 o powierzchni 0,0406 ha, nieruchomość niezabudowana, bez dostępu do drogi publicznej, położenie: Kalety, ul. Chmielna, karta mapy 1 dod.1 Jędrysek, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 1MN61 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.

  więcej
 • Ogłoszenie o I publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości - lokalu mieszkalnego nr 9 położonego w Kaletach przy ul. 1 Maja 64, stanowiącego własność gminy Kalety  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości - lokalu mieszkalnego nr 9 położonego w Kaletach przy ul. 1 Maja 64, stanowiącego własność gminy Kalety.

  Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położony jest w Kaletach przy ul. 1 Maja 64, opisany w księdze wieczystej Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach pod numerem GL1T/00058116/6, usytuowany na II piętrze budynku wielorodzinnego, na działce nr 2162/36
  o powierzchni 0,0490 ha.

  Lokal mieszkalny składa się z:

  pokoju o powierzchni 19,98 m2
  kuchni o powierzchni 8,89 m2
  łazienki o powierzchni 2,63 m2
  przedpokoju o powierzchni 5,76 m2

  Do lokalu przynależne jest pomieszczenie - piwnica o powierzchni użytkowej 10,20 m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości w wysokości 417/10.000.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości wraz ze sprzedażą położonego na niej budynku garażowego  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości wraz ze sprzedażą położonego na niej budynku garażowego. nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem garażowym o konstrukcji murowanej, położenie: Kalety, ul. B. Chrobrego, karta mapy 1 Żyglinek, z dostępem do drogi publicznej, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego niżej wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 1MW1 – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

  więcej
  Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości wraz ze sprzedażą położonego na niej budynku garażowego
 • Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie praw użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej własnośc Skarbu Państwa w uzytkowaniu wieczystym Gminy Kalety  
  więcej
 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy 1 Maja (działka nr 2419/36 o pow. 35 m2) stanowiącej własność Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 25 listopada 2014 r. do dnia 17 grudnia 2014 r.

 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości gruntowych przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje iż zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2014 r., poz. 518 z późn. zm.) wywieszony został w dniu 10.11.2014 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ulicy Żwirki i Wigury 2 na okres 21 dni wykaz nieruchomości gruntowych przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 10 listopada do dnia 1 grudnia 2014 r.

 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje,

  że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy Chmielnej (działka nr 313/24), stanowiącej własność Gminy Kalety.

  Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 29 października 2014 r. do dnia 19 listopada 2014 r.

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn styczeń 2019

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM