Środa, 12 Czerwca 2024  Imieniny: Janiny, Onufrego, Leona

Nieruchomości

 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego (działki nr: 512/64 i 513/64), stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 29 września 2015 r. do dnia 21 października 2015 r.

  więcej
 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o III przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.

  I nieruchomość: działka nr 3676/70 o powierzchni 0,0755 ha,

  II nieruchomość: działka nr 3677/70 o powierzchni 0,0821 ha,

  więcej
 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym niegraniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska, przy drodze wojewódzkiej DW 908, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, karta mapy 1 Zielona.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety

   Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich.

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich. Działka nr 116/22 o powierzchni 0,2126 ha nieruchomość niezabudowana, położenie: Kalety, ul. Powstańców Śląskich, karta mapy 2 Kalety, z bezpośrednim dostępem do ulicy Powstańców Śląskich o nawierzchni asfaltowej, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 4U4 – tereny usług.

  więcej
 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego. Nieruchomość: działka nr 3676/70 o powierzchni 0,0755 ha, nieruchomość niezabudowana, położenie: Kalety, ul. Dąbrowskiego, karta mapy 1 dod.1 Jędrysek, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej – ul. Dąbrowskiego, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 1MN62 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

  więcej
 • I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska, przy drodze wojewódzkiej DW 908, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, karta mapy 1 Zielona.

  więcej
 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich – działka nr 116/22, stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety.
  więcej
 • Ogłoszenie o o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 337
  więcej
 • Ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń zostało wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach.

  więcej
 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia

  Burmistrz Miasta Kalety Informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. 1 Maja 82/84, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia na okres do 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 31 marca do dnia 21 kwietnia 2015 r.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego (działki nr: 503/64, 510/64 i 518/64), stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 25 marca 2015 r. do dnia 15 kwietnia 2015 r.

 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargowym na okres powyżej 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 17 marca do dnia 8 kwietnia 2015 r.

 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej (działka nr 1110/124 o powierzchni 0,1418 ha) stanowiącej własność Gminy Kalety.

  Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 10 marca 2015 r. do dnia 1 kwietnia 2015 r.