Niedziela, 14 Sierpnia 2022  Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

Listy beneficjentów w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”

Poniżej przedstawimy listę mieszkańców, którzy w wyznaczony terminie złożyli w Urzędzie Miejskim w Kaletach uproszczony audyt efektywności energetycznej budynku mieszkalnego i tym samym zakwalifikowani zostali do udziału w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”. Przedstawiamy również listę C – rezerwową osób, którzy złożyli ankietę – deklarację, jednak nie przedłożyli uproszczonego audytu efektywności energetycznej. Zgodnie z harmonogramem realizacji naboru Miasto Kalety w imieniu mieszkańców do dnia 29 maja 2018 r. złoży  wniosek o dofinansowanie realizacji tego zadania. W myśl zmienionego regulaminu konkursu dla działania 4.1. Odnawialne źródła energii, orientacyjny termin rozstrzygnięcia konkursu – listopad 2018 r.

Realizacja powyższego zadania uzależniona jest od pozytywnej oceny wniosku o dotację oraz pozyskania przez Miasto Kalety dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. 

 

Lista B – lista osób przyjętych do programu

L.p.

Nazwisko

imię

1

Kowolik

Józef

2

Robaszewska

Małgorzata

3

Gabryś

Krzysztof

4

Pasternak

Karol

5

Janczyk

Janusz

6

Myland

Barbara

7

Wawros

Dawid

8

Błaszczyk

Arkadiusz

9

Tabaka

Mirosław

10

Kolasa

Marek

11

Kupczak

Grzegorz

12

Wojsyk

Grzegorz

13

Kandzia

Roman

14

Chmiel

Sabina

15

Lebek

Ryszard

16

Kościańska

Iwona

17

Rogocz

Gabriela

18

Szafran

Dariusz

19

Błaszczyk

Józef

20

Brzezina

Adam

21

Klyta Rogocz

Anna

22

Krus

Czesław

23

Włodarczyk

Piotr

24

Klimek

Jan

25

Watoła

Marcin

26

Osiewicz

Barbara

27

Seget

Jan

28

Wolnik

Andrzej

29

Wolnik

Andrzej

30

Gad

Marek

31

Kandzia

Izabela

32

Dróżdż

Małgorzata

33

Rogocz

Jacek

34

Stojek

Grażyna

35

Sornat

Bronisław

36

Pilarski

Wojciech

37

Gansiniec

Tomasz

38

Kot

Katarzyna

39

Gansiniec

Ewelina

40

Janos

Michał

41

Gaweł

Andrzej

42

Deptała

Dariusz

43

Nowak

Stanisław

44

Lis

Barbara

45

Howaniec

Tomasz

46

Matejczyk

Roman

47

Gorol

Artur

48

Chrzęstek

Marcin

49

Parys

Tomasz

50

Segeth

Bożena

51

Czaja

Mirosław

52

Rapcinski

Tomasz

53

Mikołajczyk

Erwin

54

Kot

Antoni

55

Kot

Krzysztof

56

Pradelok

Krystian

57

Lebek

Sebastian

58

Strzebinczyk

Wojciech

59

Budny

Marian

60

Howaniec

Henryk

61

Guder

Elwira

62

Janos

Marcin

63

Rosikoń

Jarosław

64

Parys

Tomasz

65

Parys

Ryszard

66

Ulfig

Franciszek

67

Hadelka

Norbert

68

Żymła

Witold

69

Labus

Marek

70

Kruczek

Magdalena

71

Kubicki

Maciej

72

Meinert

Marcin

73

Musik

Hanna

74

Sołtys

Wojciech

75

Dragon

Henryk

76

Gaweł

Stefan

77

Maruszczyk

Leszek

78

Wąsek

Jerzy

79

Gabryś

Andrzej

 

Lista C – lista grantobiorców rezerwowych

 

L.p.

Nazwisko

imię

1

Lis

Józef

2

Kubik

Henryk

3

Maruszczyk

Bartosz

4

Ślimok

Mirosław

5

Rudnicka

Katarzyna

6

Kamiński

Bogdan

7

Mazur

Ireneusz

8

Rogocz

Krzysztof

9

Galios

Marek

10

Sośniak

Adrian

11

Zalc

Krzysztof

12

Płonka

Urszula

13

Łotocka

Sabina

14

Sprycha

Piotr

15

Watoła

Irena

16

Kot

Donata

17

Pająk

Henryk

18

Bawecki

Daniel

19

Drzyzga

Werner

20

Kuchnia

Jerzy

21

Piecuch

Łucjan

22

Burzyńska

Beata

23

Przybycin

Zygmunt

24

Bensz

Halina

25

Dudek

Janina

26

Lukaszek

Wanda

27

Siemko

Jerzy