Środa, 12 Czerwca 2024  Imieniny: Janiny, Onufrego, Leona

NABÓR - wymiana źródła ciepła

 • Wydłużenie terminu naboru do projektu polegającego na montażu pomp ciepła
  Wydłużenie terminu naboru do projektu polegającego na montażu pomp ciepła

  W związku z wydłużeniem terminu na złożenie wniosku o dofinansowanie przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Miasto Kalety przedłuża termin naboru uczestnictwa w projekcie polegającym na montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych na terenie Miasta Kalety. Wypełnioną ankietę – deklarację należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kaletach (II piętro, pok. 22) w terminie do dnia 9.04.2018 r.

  więcej
 • Audyty w ramach projektów wymiany źródła ciepła (pompa ciepła, kotły na biomasę typu pelet, gaz propan-butan)
  Audyty w ramach projektów wymiany źródła ciepła (pompa ciepła, kotły na biomasę typu pelet, gaz propan-butan)

  Informujemy, że mieszkańcy którzy zadeklarowali chęć udziału w projektach polegających na wymianie źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych, o konieczności dostarczenia do Urzędu Miejskiego w Kaletach uproszczonych audytów efektywności energetycznej, o których mowa w regulaminach uczestnictwa. Niedostarczenie tego dokumentu skutkować może wykluczeniem z projektu. Dla osób, którzy nie posiadają własnego audytora poniżej przekazujemy kontakt do uprawnionych audytorów, którzy mogą taką dokumentację opracować. Koszt audytu, który nie powinien przekroczyć kwoty 500 zł, ponosi mieszkaniec – uczestnik projektu.

  Audytorzy:

  Pan Maciej Muzyczuk, tel. 507 701 454

  Pan Michał Czeluśniak, tel. 889 778 562

 • Wydłużenie terminu naboru do projektu polegającego na wymianie źródła ciepła
  Wydłużenie terminu naboru do projektu polegającego na wymianie źródła ciepła

  Miasto Kalety wydłuża termin naboru wniosków do udziału w projekcie pn. “Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety - Leśnym Zakątku Śląska”. Wypełnione wnioski wraz z oświadczeniem współwłaścicieli nieruchomości – jeśli dotyczy, należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kaletach (II piętro, pok. 22) w terminie do 9.04.2018 r.

  więcej
 • Rusza nabór na wymianę źródła ciepła - kotły na biomasę typu pellet oraz gaz typu propan-butan
  Rusza nabór na wymianę źródła ciepła - kotły na biomasę typu pellet oraz gaz typu propan-butan

  Miasto Kalety ogłasza nabór wniosków do udziału w projekcie pn. “Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety - Leśnym Zakątku Śląska”. Wypełnione wnioski wraz z oświadczeniem współwłaścicieli nieruchomości – jeśli dotyczy, należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kaletach (II piętro, pok. 22) w terminie od 19.02.2018 r. do dnia 19.03.2018 r.

  Przed złożeniem WNIOSKU prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem.

  więcej