Niedziela, 21 Kwietnia 2024  Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Czyste powietrze

 • Statystyka punktu Konsultacyjno-Informacyjnego programu Czyste Powietrze

   Informujemy, że od początku funkcjonowania punktu konsultacyjno-informacyjnego Czyste Powietrze w naszym mieście tj. 16.07.2019 r. nieustannie rośnie zainteresowanie wyżej wymienionym programem. Dofinansowanie na wymianę nieefektywnego źródła ciepła i termomodernizację budynku wg. stanu na dzień 31.03.2024 r. otrzymało już 646 mieszkańców miasta na łączną kwotę 7 021 463,00 zł. Przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach (I piętro, biuro 11), funkcjonuje punkt konsultacyjny Czyste Powietrze, gdzie nasi mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w pozyskaniu dofinansowania.

  więcej
 • Statystyka punktu Konsultacyjno-Informacyjnego programu Czyste Powietrze

   Informujemy, że od początku funkcjonowania punktu konsultacyjno-informacyjnego Czyste Powietrze w naszym mieście tj. 16.07.2019 r. nieustannie rośnie zainteresowanie wyżej wymienionym programem. Dofinansowanie na wymianę nieefektywnego źródła ciepła i termomodernizację budynku wg. stanu na dzień 31.12.2023 r. otrzymało już 619 mieszkańców miasta na łączną kwotę 6 278 596,22 zł. Przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach (I piętro, biuro 11), funkcjonuje punkt konsultacyjny Czyste Powietrze, gdzie nasi mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w pozyskaniu dofinansowania.

  więcej
 • Statystyka punktu Konsultacyjna-Informacyjnego programu Czyste Powietrze
  Statystyka punktu Konsultacyjna-Informacyjnego programu Czyste Powietrze

  Informujemy, że od początku funkcjonowania punktu konsultacyjno-informacyjnego Czyste Powietrze w naszym mieście tj. 16.07.2019 r. nieustannie rośnie zainteresowanie wyżej wymienionym programem. Dofinansowanie na wymianę nieefektywnego źródła ciepła i termomodernizację budynku wg. stanu na dzień 29.09.2023 r. otrzymało już 588 mieszkańców miasta na łączną kwotę 5.210.881,83 zł. Przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach (I piętro, biuro 11), funkcjonuje punkt konsultacyjny Czyste Powietrze, gdzie nasi mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w pozyskaniu dofinansowania.

  więcej
 • Punkt Konsultacyjny Czyste Powietrze - odwiedź nas podczas Dni Kalet!

  Informujemy, że podczas XXIII Dni Kalet, które odbędą się w dniach 26-28 maja 2023 r. na terenie stadionu miejskiego będzie uruchomiony Punkt Konsultacyjny Czyste Powietrze. Mieszkańcy będą mieli możliwość rozmowy z pracownikiem kaletańskiego ww. Punktu na temat programu "Czyste Powietrze" oraz Ekodoradcą na temat innych możliwych form finansowania inwestycji dotyczących wymiany nieefektywnych źródeł ciepła, a także termomodernizacji budynków .

 • Zasady Programu Czyste Powietrze
  więcej
 • Statystyka punktu Konsultacyjna-Informacyjnego programu Czyste Powietrze

  Informujemy, że od początku funkcjonowania punktu konsultacyjno-informacyjnego Czyste Powietrze w naszym mieście tj. 16.07.2019 r. nieustannie rośnie zainteresowanie wyżej wymienionym programem. Dofinansowanie na wymianę nieefektywnego źródła ciepła i termomodernizację budynku wg. stanu na dzień 30.06.2023 r. otrzymało już 528 mieszkańców miasta na łączną kwotę 4.067.604,21 zł. Przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach (I piętro, biuro 11), funkcjonuje punkt konsultacyjny Czyste Powietrze, gdzie nasi mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w pozyskaniu dofinansowania.

  więcej