Czwartek, 25 Lipca 2024  Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba

Zakończono cykl spotkań w ramach programów Czyste Powietrze, Ciepłe Mieszkanie, Mój Prąd i Moje Ciepło

16 listopada 2023 r. zakończono cykl spotkań dla mieszkańców przeprowadzonych przez Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzię wraz z Radnymi i pracownikami Urzędu Miejskiego w Kaletach. Tematyka spotkań obejmowała niezwykle istotne dla nas wszystkich zagadnienia. Poruszone zostały tematy dotyczące walki z niską emisją oraz poprawą efektywności energetycznej budynków.
Podczas wydarzenia można było uzyskać informacje na temat nieustannie obowiązującej uchwały antysmogowej, procedury kontrolnej źródeł ciepła, możliwości pozyskania dofinansowania na działania związane z wymianą starych źródeł ciepła oraz docieplania budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych (między innymi z Programu „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Ciepłe Mieszkanie”) oraz termomodernizacyjnej ulgi podatkowej.
Składamy serdeczne podziękowania dla naszych mieszkańców za tak liczny udział w przeprowadzonych spotkaniach. Świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że jakość powietrza w naszym mieście nie jest wam obojętna.
Jednocześnie informujemy, że w godzinach pracy urzędu nasi pracownicy (biuro nr 11) służą pomocą w całej procedurze ubiegania się o dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!

spotkanie Czyste powietrze

spotkanie Czyste powietrze