Sobota, 13 Czerwca 2026  Imieniny: Lucjana, Antoniego

Wiosenne zarybianie Ichtioparku

Wczoraj, 15 marca 2022 r. Miasto Kalety ponownie zarybiło staw na terenie Ichtioparku. Do zbiornika zostało wpuszczonych ok. 600 kg karpi oraz 200 kg karasi. W sezonie ryby będą atrakcją dla naszych mieszkańców próbujących swoich sił w wędkarstwie. Kolejne zarybianie zbiornika w parku tematycznym planowane jest jesienią.
 

zarybianie Ichtioparku

zarybianie ichtioparku