Sobota, 26 Listopada 2022  Imieniny: Delfiny, Sylwestra, Konrada

Uwaga uczestnicy projektu polegającego na montażu pomp ciepła

Informujemy, że dnia 27 czerwca 2022 r. poniedziałek o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kaletach odbędzie się spotkanie z osobami, które w 2017/2018 roku złożyły ankietę, deklarację oraz audyt w ramach projektu pn. Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska.

Podczas spotkania przedstawione zostaną bieżące informacje oraz konieczne będzie złożenie ostatecznej deklaracji uczestnictwa w projekcie.

Informujemy również, że w spotkaniu mogą wziąć udział osoby, które są zainteresowane wzięciem udział w projekcie, a wcześniej nie zadeklarowały chęci uczestnictwa. Osoby te zostaną umieszczone na liście rezerwowej, która nie gwarantuje otrzymania dotacji.

Zachęcamy również w terminie do 20 czerwca 2022 r. poniedziałek, do przesyłania pytań odnośnie tego projektu pod adres: e-mail bip@kalety.pl, na które odpowiemy w trakcie spotkania w dniu 27 czerwca 2022.

Poniżej przedstawiamy regulamin uczestnictwa w projekcie oraz zaktualizowaną deklarację, którą będzie można złożyć podczas spotkania 27 czerwca 2022.

Regulamin – pobierz

Zmiana do regulaminu – pobierz

Deklaracj dalszego uczestnictwa w projekcie – pobierz

Deklaracja uczestnictwa w projekcie – LISTA REZERWOWA – pobierz

Deklaracja o rezygnacji z uczestnictwa w projekcie – pobierz