Czwartek, 18 Kwietnia 2024  Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza

Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich Orlik CUP 2015

W dniu 03.05.2015 r. na boisku kaletańskiego Orlika odbył się Piłkarski Turniej  Drużyn Amatorskich Orlik Cup 2015. W zawodach startowali zawodnicy w wieku +16 lat (drużyny 6 osobowe + rezerwa) . Startowały cztery  drużyny amatorskie, trzy z Kalet oraz jedna z Siemianowic.  Zawody rozegrano systemem ” każdy z każdym”.  Każdy mecz trwał 2 x 12  minut. Cała sportowa impreza trwała od 13.00 do 17.00.

4.  Santos Kalety  - 1 pkt

Najlepszym strzelcem turnieju został  Mateusz Sieroń ( PiT Stop Serwis) – 7 goli.
Rozgrywki sędziował licencjonowany sędzia PZPN Grzegorz Gruszka. Ceremonii  wręczenia pucharów dokonali animatorzy Orlika: Marcin Prandzioch  i Antoni Jeż. Organizatorzy oraz uczestnicy pragną podziękować Burmistrzowi  Kalet Panu Klaudiuszowi  Kandzia za ufundowanie pucharów. W drugiej połowie czerwca zorganizowany zostanie coroczny Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kalety. To już niebawem,  w związku  z czym serdecznie zapraszamy na treningi na Orliku.