Czwartek, 29 Września 2022  Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala

Rejestracja mieszkań dla uchodźców z Ukrainy

Miasto Kalety ściśle współpracuje z Wojewodą Śląskim w zakresie udostępnienia lokali dla uchodźców z Ukrainy. Wiemy, że są wśród Państwa osoby, które chciałyby udostępnić uchodźcom dach nad głową. Zbieramy deklaracje od osób, które dysponują mieszkaniem, pokojem, domem lub innym lokalem, który mógłby stać się miejscem zamieszkania dla obywateli Ukrainy.

W razie chęci udostępnienia takiego miejsca, prosimy o skopiowanie poniższych danych wraz z klauzulą RODO, wypełnienie ich i przesłanie na adres:  mops@kalety.pl

Zgłaszający:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Adres lokalu:
Warunki lokalowe (np. liczba pokoi, wyposażenie):
Na jaki okres możliwe jest udostępnienie lokalu:
Deklarowana możliwa liczba osób do przyjęcia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Burmistrza miasta Kalety moich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz podanych przeze mnie informacji dotyczących nieruchomości, którą dysponuje. Udzielam zgody w celu wsparcia uchodźców z Ukrainy. Zgody udzielam na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), który dotyczy przetwarzania danych osobowych na podstawie dobrowolnej zgody.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych w zakresie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz podanych przeze mnie informacji dotyczących nieruchomości, którą dysponuje Ośrodkowi Pomocy Społecznej miasta Kalety.