Piątek, 29 Marca 2024  Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Oferty pracy firmy NaturDay- właściciela Pałacu w Zielonej

Firma NaturDay, która od niedawna jest właścicielem Pałacu Myśliwskiego w Zielonej, od drugiej połowy marca 2021 roku poszukuje pracowników na stanowiska: Pracownik magazynu/magazynier, Pracownik biurowy z językiem niemieckim. Osoby zainteresowane współpracą mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres rekrutacja@naturday.pl

Pracownik magazynu/magazynier​​

Opis stanowiska pracy:

- komplet​owanie oraz obsługa​ zamówień,​​

- zapewnienie prawidłowego przepływu paczek (kontakt z biurem obsługi klienta, kontakt z kurierem),

- prace pomocnicze w magazynie,

- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:​​

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, ale nie jest warunek konieczny! Istnieje możliwość przyuczenia,

- zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

- dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,

- wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy,

Oferujemy:

- umowę o pracę stabilną i długotrwałą współpracę,

- stałą opiekę i wsparcie,

- Biuro w wyjątkowej lokalizacji (Kalety Zielona),

- pyszną kawę ... i dostęp do naturalnych suplementów!

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Obowiązki:

​- obsługa klienta zewnętrznego:​ ​

  * bieżący kontakt ​e-​mailowy z klientami firmy, ​

  * dostarczanie klientom niezbędnych informacji związanych z ich zapytaniami, ​

- tłumaczenie maili, korespondencji, etc.

​- ​ogólne zadania administracyjne, ​

- ​współpraca z innymi członkami zespołu, ​

- k​ontrola terminowości i jakości powierzonych zadań.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego​ (poziom c1),​

- Mile widziana dodatkowa znajomość​ ​języka angielskiego w mowie (nie jest to jednak warunek konieczny),

- Znajomość pakietu Microsoft Office.​​

Oferta:

- Wygodna i komfortowa przestrzeń do pracy, umożliwiająca poczucie indywidualności i swobody,

- biuro w wyjątkowej lokalizacji (Kalety Zielona),

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę,

- ​Pyszna kawa i dostęp do ...najlepszych suplementów!