Wtorek, 29 Listopada 2022  Imieniny: Blazeja, Saturnina

Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych. Jutro odbędą się egzaminy gimnazjalne!

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Kaletach i przedszkole wchodzące w skład Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku funkcjonują w pełnym zakresie. Jutro, w ZSiP w Miotku egzamin gimnazjalny odbędzie się o godz. 9.00, a uczniowie będą go pisali w sali świetlicy szkolnej. W sali gimnastycznej PSP nr 1 w Kaletach o godz. 9.00 swój egzamin rozpoczną uczniowie Zespołu Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletach).

Jutro 10 kwietnia br. (środa):

- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach – zawieszone zostaną zajęcia dydaktyczne, w szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 013.

- Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku – zajęcia lekcyjne odbędą się według zmodyfikowanego planu. Egzamin gimnazjalny odbędzie się o godz. 9.00, uczniowie będą go pisali w sali świetlicy szkolnej. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3578 103.

- Zespół Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletach) – o godz. 9.00 odbędzie się egzamin gimnazjalny. Miejsce egzaminu - sala gimnastyczna w PSP 1 w Kaletach. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 207.