Poniedziałek, 08 Czerwca 2026  Imieniny: Medarda, Maksyma, Seweryna

Ślimak kwiatowy znów zawitał przed budynek kaletańskiego magistratu

Przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Kaletach ustawiony znów został, na kolejny sezon letni, nasz kaletański ślimak kwiatowy. Symbol ten przypomina mieszkańcom oraz turystom o przynależności Kalet do międzynarodowej sieci miasteczek Cittaslow. Zagospodarowane zostały również klomby miejskie przed magistratem. Kwiatowe aranżacje będą ozdobą naszej miejscowości aż do późnej jesieni.

ślimak przed budynkiem urzędu miejskiego w Kaletach