Poniżej przedstawimy listę mieszkańców, którzy w wyznaczonym terminie złożyli w Urzędzie Miejskim w Kaletach uproszczony audyt efektywności energetycznej budynku mieszkalnego i tym samym zakwalifikowani zostali do udziału w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”. Przedstawiamy również listę C – rezerwową osób, którzy złożyli ankietę –deklarację, jednak nie przedłożyli uproszczonego audytu efektywności energetycznej. Zgodnie z harmonogramem realizacji naboru Miasto Kalety w imieniu mieszkańców do dnia 29 czerwca 2018 r. złoży wniosek o dofinansowanie realizacji tego zadania. Zgodnie ze zmienionym regulaminem konkursu dla działania 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, orientacyjny termin rozstrzygnięcia konkursu – styczeń 2019 r.
Realizacja powyższego zadania uzależniona jest od pozytywnej oceny wniosku o dotację oraz pozyskania przez Miasto Kalety dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.
Lista B – podstawowa
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
1. |
Ordon |
Krzysztof |
2. |
Kuc |
Piotr |
3. |
Poloczek |
Renata |
4. |
Olszewski |
Michał |
5. |
Baron |
Bogdan |
6. |
Zych |
Jadwiga |
7. |
Winszczyk |
Maria |
8. |
Segeth |
Hartmut |
9. |
Jakubczyk |
Maria |
10. |
Teibert |
Danuta |
11. |
Bawełek |
Franciszek |
12. |
Pawełczyk |
Adrian |
13. |
Dziuk |
Grażyna |
14. |
Peła |
Jan |
15. |
Czaja |
Roman |
16. |
Szafran |
Dariusz |
17. |
Rudnicka |
Katarzyna |
18. |
Obłączek |
Leszek |
19. |
Zok |
Czesław |
20. |
Grund-Paciepnik |
Katarzyna |
21. |
Klabis |
Wacław |
22. |
Brol |
Jan |
23. |
Stach |
Ryszard |
24. |
Kołodziej |
Marian |
25. |
Gruca |
Artur |
26. |
Szromik |
Elfryda |
27. |
Kusidło |
Aneta |
28. |
Sitko |
Kazimierz |
29. |
Rzepa |
Andrzej |
30. |
Korzekwa |
Mariusz |
31. |
Szajer |
Eugeniusz |
32. |
Kuc |
Józef |
33. |
Słota |
Marcin |
34. |
Watoła |
Krzysztof |
35. |
Kowolik |
Stefania |
36. |
Watoła |
Marcin |
37. |
Golasz |
Joanna |
38. |
Mazur |
Marian |
39. |
Lebek |
Sebastian |
40. |
Bonk |
Marian |
41. |
Ogrodnik |
Franciszek |
42. |
Koczyba |
Zbigniew |
43. |
Dragon |
Henryk |
44. |
Bensz |
Marcel |
45. |
Howaniec |
Seweryn |
46. |
Tatarek |
Aleksander |
47. |
Kańska |
Joanna |
48. |
Gaweł |
Andrzej |
49. |
Uzdowski |
Mirosław |
50. |
Konieczny |
Henryk |
51. |
Seja |
Mariusz |
52. |
Zwierkowska |
Jadwiga |
53. |
Płonka |
Jacek |
54. |
Pietrzik |
Renata |
55. |
Ptak |
Joanna |
56. |
Rapcinski |
Tomasz |
57. |
Psiuk |
Marian |
58. |
Maniak |
Maria |
59. |
Watoła-Pluta |
Iwona |
60. |
Kloze |
Jerzy |
61. |
Fabiańczyk |
Alicja |
62. |
Cieślik |
Jacek |
63. |
Dubas |
Agnieszka |
64. |
Binda |
Krystyna |
65. |
Kubik |
Henryk |
66. |
Kolano |
Agnieszka |
Lista C - rezerwowa
L.p. |
Nazwisko |
imię |
1. |
Kubik |
Henryk |
2. |
Mazur |
Rozalia |
3. |
Jeglorz |
Beata |
4. |
Łazaj |
Bogdan |
5. |
Zawodny |
Michał |
6. |
Gallus |
Krystyna |
7. |
Bonk |
Emanuel |
8. |
Kolano |
Bożena |
9. |
Furmanek |
Małgorzata |
10. |
Wilk |
Katarzyna |
11. |
Hadyk |
Henryk |
12. |
Wyleżałek |
Ireneusz |
13. |
Maruszczyk-Pilarska |
Brygida |
14. |
Mazan |
Alicja |
15. |
Budny |
Henryk |
16. |
Cogiel |
Danuta |
17. |
Sośniak |
Adrian |
18. |
Olek |
Jacek |
19. |
Galios |
Adam |
20. |
Jędrasek |
Urszula |
21. |
Bańczyk |
Mirosław |
22. |
Ogrodnik |
Zbigniew |
23. |
Sendel |
Ryszard |
24. |
Siemko |
Jerzy |