Środa, 08 Kwietnia 2020  Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Plan zajęc z projektu PSP2

Zajęcia z projektu PSP2 Kalety ul. Orzeszkowej 10
„Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety”

 

Lp.

Nazwa zajęć

Termin zajęć

Nr sali

Prowadzący zajęcia

1

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 1

Piątek 07.55 – 08.40

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

2

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 2

Piątek 13.30 – 14.15

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

3

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 3

Piątek 07.00 – 07.45

Piątek 14.25 – 15.10

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

4

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 4

Wtorek 14.25 – 15.10

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

5

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 5

Środa 12.35 – 13.20

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

6

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 6

Środa 15.15 – 16.50

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

7

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 7

Środa 13.30 – 14.15

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

8

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 8

Środa 07.00 – 07.45

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

9

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 9

Wtorek 07.00 – 07.45

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

10

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego Gr 10

Środa 14.25 – 15.10

Sala językowa

Estera Sornat-Frei

11

Zajęcia rozwijające
z j. niemieckiego Gr 1

Środa 07.00 – 07.45

Sala nr 2

Katarzyna Mryka

12

Zajęcia rozwijające
z j. niemieckiego Gr 2

Wtorek 07.00 – 07.45

Sala nr 12

Katarzyna Mryka

13

Zajęcia rozwijające
z j. niemieckiego Gr 3

Piątek 07.00 – 07.45

Sala nr 12

Katarzyna Mryka

14

Zajęcia rozwijające
z j. niemieckiego Gr 4

Poniedziałek 07.00 – 07.45

Sala językowa

Katarzyna Mryka

15

Zajęcia rozwijające
z j. niemieckiego Gr 5

Czwartek 07.00 – 07.45

Sala językowa

Katarzyna Mryka

16

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki Gr 1

Środa 14.25 – 15.10

Sala nr 3

Mirosława Potempa

17

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki Gr 2

Poniedziałek 12.35 – 13.20

Sala nr 4

Bożena Dziuk

18

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki Gr 3

Czwartek 12.35 – 13.20

Sala nr 2

Bożena Musik

19

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki Gr 4

Poniedziałek 07.00 – 07.45

Sala nr 20

Katarzyna Skop

20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki Gr 5

Piątek  07.55 – 08.40

Sala nr 21

Katarzyna Skop

21

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gr 1

Wtorek  13.30 – 14.15

Sala nr 3

Mirosława Potempa

22

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gr 2

Czwartek  12.35 – 13.20

Sala nr 4

Bożena Dziuk

23

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gr 3

Czwartek 11.35 – 12.00

Sala nr 2

Bożena Musik

24

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gr 4

Czwartek  12.35 – 13.20

Sala nr 12

Teresa Kotarska

25

Zajęcia rozwijające z matematyki

Gr 5

Poniedziałek 13.30 – 14.15

Sala nr 12

Katarzyna Skop

26

Zajęcia rozwijające z informatyki

Gr 1

Środa 13.30 – 14.15

Sala komputerowa

Mirosława Potempa

27

Zajęcia rozwijające z informatyki

Gr 2

Środa 07.55 – 08.40

Sala komputerowa

Teresa Kotarska

28

Zajęcia rozwijające z informatyki

Gr 3

Wtorek 07.00 – 07.45

Sala komputerowa

Bożena Musik

29

Zajęcia rozwijające z informatyki

Gr 4

Poniedziałek 07.55 – 08.40

Sala komputerowa

Dorota Grosiak

30

Zajęcia rozwijające z informatyki

Gr 5

Środa 07.00 – 07.45

Sala komputerowa

Donata Kot

31

Zajęcia rozwijające z informatyki

Gr 6

Środa 08.50 – 09.35

Sala komputerowa

Dorota Grosiak

32

Zajęcia z doradztwa zawodowego

 Gr 1

Środa 13.30 – 14.15

Sala nr 21

Blandyna Kubiak

33

Zajęcia z doradztwa zawodowego

 Gr 2

 

Środa 14.25 – 15.10

Sala nr 18

Blandyna Kubiak

34

Geografia metodą eksperymentu

Gr 1

Poniedziałek 07.00 – 07.45

Sala nr 18

Beata Skibicka

35

Geografia metodą eksperymentu

Gr 2

Piątek 07.00 – 07.45

Sala nr 21

Beata Skibicka

36

Matematyka metodą eksperymentu

Poniedziałek 07.55 – 08.40

 

Sala nr 12

Katarzyna Skop

37

Przyroda metodą eksperymentu

Gr 1

Czwartek 07.00 – 07.45

Sala nr 3

Mirosława Potempa

38

Przyroda metodą eksperymentu

 Gr 2

Czwartek 07.55 – 08.40

Sala nr 4

Bożena Dziuk

39

Przyroda metodą eksperymentu

Gr 3

Czwartek  13.30 – 14.15

Sala nr 2

Bożena Musik

40

Chemia metodą eksperymentu

 

Środa 07.00 – 07.45

Sala nr 18A

Gabriela Świerc

41

Fizyka metodą eksperymentu

 

Środa 07.55 – 08.30

Sala nr 18

Gabriela Świerc

42

Biologia metodą eksperymentu

 Gr 1

Środa 13.30 – 14.15

Sala nr 9

Iwona Nowak-Magiera

43

Biologia metodą eksperymentu

 Gr 2

Piątek  07.55 – 08.40

Sala nr 9

Iwona Nowak-Magiera

44

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 1

Piątek 13.30 – 14.15

Sala nr 2

Bożena Dziuk

45

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 2

Poniedziałek 13.30 – 14.15

Sala nr 20

Bożena Dziuk

46

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 3

Środa 14.25 – 15.10

Sala nr 20

Bożena Dziuk

47

Zajęcia logopedyczne

Gr 1

Wtorek 07.55 – 08.40

Sala nr 3

Jarosław Krus

48

Zajęcia logopedyczne

Gr 2

Wtorek 13.30 – 14.15

Sala nr 2

Jarosław Krus

49

Zajęcia logopedyczne

Gr 3

Czwartek  12.35 – 13.20

Sala nr 6

Jarosław Krus

50

Zajęcia logopedyczne

Gr 4

Czwartek  11.35 – 12.20

Sala nr 6

Jarosław Krus

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn luty 2020

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM