Czwartek, 22 Kwietnia 2021  Imieniny: Kai, Leonii, Sotera WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Plan zajęc z projektu PSP1

Zajęcia z projektu PSP1 Kalety ul. 1 Maja 6
„Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety”

1.09.2020

Lp.

Nazwa zajęć

Termin zajęć

Nr sali

Prowadzący zajęcia

1

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 1

W terminie późniejszym

 

 

2

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 2

Czwartek 7.55 – 8.40

Sala nr 7 (PSP)

Katarzyna Maleska

3

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 3

Piątek 13.30 – 14.15

Sala nr 7 (PSP)

Katarzyna Maleska

4

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 4

Środa 13.30 – 14.15

Sala nr 7 (PSP)

Katarzyna Maleska

5

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 5

W terminie późniejszym

 

 

6

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 6

W terminie późniejszym

 

 

7

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 7

piątek 14.15 – 15.00

Sala nr 12 (PSP)

Katarzyna Maleska

8

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 8

W terminie późniejszym

 

 

9

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 9

W terminie późniejszym

 

 

10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 10

Piątek 12.30 – 13.15

Sala nr 37 (1-3)

Oliwia Strzebińczyk

11

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 11

W terminie późniejszym

 

 

12

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 12

W terminie późniejszym

 

 

13

Język angielski za pan brat gr 1

Środa 11.30 – 13.00

Sala nr 7 (PSP)

Oliwia Strzebińczyk

14

Język angielski za pan brat gr 2

Wtorek 14.30 – 15.15

Sala nr 7 (PSP)

Katarzyna Maleska

15

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. angielskiego Gr 1

Poniedziałek 12.30 – 13.15

 

Sala nr 34 (1-3)

Oliwia Strzebińczyk

16

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. angielskiego Gr 2

Wtorek  12.30 – 13.15

Sala nr 34 (1-3)

Oliwia Strzebińczyk

17

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki Gr 1

Czwartek 7.55 – 8.40

Sala nr 3 (PSP)

Józef Pająk

18

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki Gr 2

Poniedziałek 13.20 – 14.05

Sala nr 9 (PSP)

Janina Kopyciok

19

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z matematyki Gr 1

Piątek 14.15 – 15.00

Sala nr 3 (PSP)

Józef Pająk

20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Gr 2

Środa 12.30 – 13.15

Sala nr 9 (PSP)

Janina Kopyciok

21

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Gr 4

W terminie późniejszym

Sala nr 13 – b2

Aleksandra Piecuch

22

Doradztwo zawodowe Gr 1

 

Wtorek 14.30 – 16.00

Sala nr 2 (świetlica)

Blandyna Kubiak

23

Doradztwo zawodowe Gr 2

Poniedziałek 14.30 – 16.00

 

Sala nr 8 – b2

Małgorzata Kokoszka

24

Zajęcia komputerowe Gr.1

Wtorek 7.10 – 7.55

Czwartek 7.10 – 7.55

Sala komputerowa

Dorota Mańczak

25

Zajęcia komputerowe Gr.2

 

W terminie późniejszym

 

 

26

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. niemieckiego Gr 1

W terminie późniejszym

 

 

27

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. niemieckiego Gr 2

W terminie późniejszym

 

 

28

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. niemieckiego Gr 1

W terminie późniejszym

 

 

29

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. niemieckiego Gr 2

W terminie późniejszym

 

 

30

Przyroda metodą eksperymentu Gr 1

Piątek 11.30 – 13.00

 

Sala nr 2 (PSP)

Kamila Majda - Pająk

31

Przyroda metodą eksperymentu Gr 2

 

Czwartek 12.30 – 14.00

Sala nr 2 (PSP)

Kamila Majda - Pająk

32

Chemia metodą eksperymentu

 

Czwartek 14.20 – 15.50

Sala nr 5 – b2

Gabriela Świerc

33

Fizyka metodą eksperymentu

 

Czwartek 14.30 – 16.00

Sala nr 16 – b2

Zofia Hadzińska

34

Biologia metodą eksperymentu

 

Czwartek 14.15 – 15.45

Sala nr 13 – b2

Aleksandra Piecuch

35

Geografia metodą eksperymentu

 

Poniedziałek 13.30 – 15.00

Sala nr 1 (PSP)

Beata Skibicka

36

Matematyka metodą eksperymentu

Poniedziałek 12.30 – 13.15

Środa 7.55 – 8.40

Sala nr 9 (PSP)

Janina Kopyciok

37

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 1

Czwartek 12.30 – 14.00

Sala nr 40 (1-3)

Beata Brol

38

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 2

Wtorek 13.30 – 15.00

Sala nr 36 (1-3)

Joanna Kurzeja

39

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 3

Czwartek 13.20 – 14.05

Sala nr 5 – b2

Gabriela Świerc

40

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 3

Poniedziałek 13.20 – 14.05

Biblioteka (PSP)

Maria Ochman

41

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 4

Poniedziałek 12.30 – 13.00

Sala nr 31 (1-3)

Halina Ulfik

42

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 5

Poniedziałek 11.30 – 12.15

Środa 11.30 – 12.15

Biblioteka (PSP)

Maria Ochman

43

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 6

Poniedziałek 11.30 – 13.00

Sala nr 32

Grażyna Mazur

44

Zajęcia rozwijające umiejętność społeczno – emocjonalną Gr 1

Czwartek 13.30 – 15.00

Sala 7 – b2

Joanna Kurzeja

45

Zajęcia rozwijające umiejętność społeczno – emocjonalną Gr 2

W terminie późniejszym

 

 

46

Zajęcia rozwijające umiejętność społeczno – emocjonalną Gr 3

Środa 7.10 – 7.55

Środa 13.15 – 14.00

Sala 7 – b2

Dorota Mańczak

47

Zajęcia rozwijające umiejętność społeczno – emocjonalną Gr 4

Piątek 7.10 – 7.55

Sala 7 – b2

Dorota Mańczak

48

Zajęcia logopedyczne

 

Poniedziałek 11.30 – 13.00

Wtorek 12.20 – 13.50

Środa 11.30 – 13.45

Czwartek 12.20 – 13.50

gabinet 14 – b2

Jolanta Kamińska

49

Zajęcia terapeutyczne Gr 2

 

Poniedziałek  12.30 – 14.00

Sala nr 6 (PSP)

Dorota Mańczak

50

Zajęcia terapeutyczne Gr 1

 

Czwartek 12.30 – 14.00

Sala nr 45 (1-3)

Antoni Jeż

51

Zajęcia terapeutyczne Gr 3

 

Środa 12.30 – 14.00

Czwartek 13.20 – 14.05

Sala nr 5 – b2

Magdalena Kodura

52

Zajęcia terapeutyczne Gr 4

 

Piątek 13.15 – 14.45

Sala nr 45 (1-3)

Iwona Olszowska

 

2019/2020

Lp.

Nazwa zajęć

Termin zajęć

Nr sali

Prowadzący zajęcia

1

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 1

Wtorek 12.30 – 13.15

Sala nr 37 (1-3)

Syntia Spałek

2

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 2

Wtorek 13.15 – 14.00

Sala nr 37 (1-3)

Syntia Spałek

3

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 3

Czwartek 13.15 – 14.00

Sala nr 12 (PSP)

Syntia Spałek

4

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 4

Wtorek 14.15 – 15.00

Sala nr 10 (PSP)

Syntia Spałek

5

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 5

Czwartek 12.30 – 13.15

Sala nr 7 (PSP)

Syntia Spałek

6

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 6

Czwartek 14.15 – 15.00

Sala nr 7 (PSP)

Syntia Spałek

7

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 7

piątek 14.15 – 15.00

Sala nr 12 (PSP)

Syntia Spałek

8

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 8

piątek 13.15 – 14.00

Sala nr 12 (PSP)

Syntia Spałek

9

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. angielskiego Gr 10

Piątek 12.30 – 13.15

Sala nr 37 (1-3)

Syntia Spałek

10

Język angielski za pan brat gr 1

Środa 13.15 – 14.45

Sala nr 7 (PSP)

Syntia Spałek

11

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. angielskiego Gr 1

Środa 11.35 – 12.20

Sala nr 34 (1-3)

Syntia Spałek

12

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. angielskiego Gr 2

Środa 12.30 – 13.15

Sala nr 34 (1-3)

Syntia Spałek

13

Geografia metodą eksperymentu

 

Wtorek  12.30 – 14.00

Sala nr 1 (PSP)

Beata Skibicka

14

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z matematyki Gr 3

Czwartek 13.30 – 15.00

Sala nr 3 (PSP)

Beata Skibicka

15

Przyroda metodą eksperymentu Gr 1

Wtorek 12.30 – 14.00

 

Sala nr 38 (1-3)

Kamila Majda - Pająk

16

Przyroda metodą eksperymentu Gr 2

 

Środa 11.30 – 13.00

Sala nr 33 (1-3)

Kamila Majda - Pająk

17

Chemia metodą eksperymentu

 

Środa 13.20 – 14.50

Sala nr 5 – b2

Gabriela Świerc

18

Fizyka metodą eksperymentu

 

Wtorek 14.30 – 16.00

Sala nr 16 – b2

Zofia Hadzińska

19

Biologia metodą eksperymentu

 

Czwartek 14.15 – 15.45

Sala nr 13 – b2

Aleksandra Piecuch

20

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Gr 4

Poniedziałek 14.15 – 15.45

Sala nr 13 – b2

Aleksandra Piecuch

21

Zajęcia logopedyczne

 

Według uzgodnień z prowadzącym

gabinet 14 – b2

Jolanta Kamińska

22

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki Gr 1

Środa 13.20 – 14.15

Sala nr 3 (PSP)

Józef Pająk

23

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z matematyki Gr 1

Środa 14.25 – 15.10

Sala nr 3 (PSP)

Józef Pająk

24

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki Gr 2

Poniedziałek 12.30 – 13.15

Sala nr 9 (PSP)

Janina Kopyciok

25

Matematyka metodą eksperymentu

Poniedziałek 13.15 – 14.00

Czwartek 7.55 – 8.40

Sala nr 9 (PSP)

Janina Kopyciok

26

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Gr 2

Czwartek 12.30 – 13.15

Sala nr 9 (PSP)

Janina Kopyciok

27

Doradztwo zawodowe Gr 1

 

Czwartek 14.20 – 15.50

Sala nr 2 (świetlica)

Blandyna Kubiak

28

Doradztwo zawodowe Gr 2

Wtorek 14.25 – 15.10

Czwartek 14.25 – 15.10

Sala nr 8 – b2

Małgorzata Kokoszka

29

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 1

Poniedziałek 11.25 – 13.15

Sala nr 40 (1-3)

Beata Brol

30

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 2

Poniedziałek 12.30 – 14.00

Sala nr 36 (1-3)

Joanna Kurzeja

31

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 5

Poniedziałek 12.30 – 13.15

Piątek 12.30 – 13.15

Biblioteka (PSP)

Maria Ochman

32

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 6

Środa 11.30 – 13.00

Sala nr 32

Grażyna Mazur

33

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 3

Czwartek 14.20 – 15.05

Sala nr 5 – b2

Gabriela Świerc

34

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 3

Wtorek 13.15 – 14.00

Biblioteka (PSP)

Maria Ochman

35

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Gr 4

Poniedziałek 12.30 – 14.00

Sala nr 31 (1-3)

Halina Ulfik

36

Zajęcia rozwijające umiejętność społeczno – emocjonalną Gr 1

Piątek 12.20 – 13.50

Sala 7 – b2

Joanna Kurzeja

37

Zajęcia rozwijające umiejętność społeczno – emocjonalną Gr 2

Wtorek 14.20 – 15.50

Sala nr 6 (PSP)

Marta Kordek

38

Zajęcia terapeutyczne Gr 2

 

Piątek 7.15 – 8.45

Sala nr 6 (PSP)

Dorota Mańczak

39

Zajęcia terapeutyczne Gr 1

 

Czwartek 13.20 – 14.50

Sala nr 45 (1-3)

Marta Kordek

40

Zajęcia terapeutyczne Gr 3

 

Wtorek 14.20 – 15.05

Piątek 14.20 – 15.05

Sala nr 5 – b2

Magdalena Kodura

41

Zajęcia terapeutyczne Gr 4

 

Czwartek 13.15 – 14.45

Sala nr 45 (1-3)

Iwona Olszowska

42

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z j. niemieckiego Gr 2

Piątek 12.20 – 13.50

Sala nr 34 (1-3)

Karolina Watoła

43

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
z j. niemieckiego Gr 1

Czwartek 12.20 – 13.50

Sala nr 31 (1-3)

Karolina Watoła

 

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn marzec 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM