Poniedziałek, 24 Września 2018  Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Nieruchomości

 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o III przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.

  I nieruchomość: działka nr 3676/70 o powierzchni 0,0755 ha,

  II nieruchomość: działka nr 3677/70 o powierzchni 0,0821 ha,

  więcej
 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym niegraniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska, przy drodze wojewódzkiej DW 908, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, karta mapy 1 Zielona.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety  

   Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym gminy Kalety.

  więcej
 • Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich.  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich. Działka nr 116/22 o powierzchni 0,2126 ha nieruchomość niezabudowana, położenie: Kalety, ul. Powstańców Śląskich, karta mapy 2 Kalety, z bezpośrednim dostępem do ulicy Powstańców Śląskich o nawierzchni asfaltowej, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 4U4 – tereny usług.

  więcej
 • Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego.  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnych położonych w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego. Nieruchomość: działka nr 3676/70 o powierzchni 0,0755 ha, nieruchomość niezabudowana, położenie: Kalety, ul. Dąbrowskiego, karta mapy 1 dod.1 Jędrysek, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej – ul. Dąbrowskiego, przeznaczenie w planie zagospodarowania: zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wymieniona nieruchomość leży w obszarze oznaczonym symbolem 1MN62 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

  więcej
 • I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność gminy Kalety: nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym – działka nr 1110/124, położenie: Kalety, ul. Tarnogórska, przy drodze wojewódzkiej DW 908, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, karta mapy 1 Zielona.

  więcej
 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich – działka nr 116/22, stanowiącej własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety.  
  więcej
 • Ogłoszenie o o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 337  
  więcej
 • Ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń zostało wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym ograniczonym na najem lokalu użytkowego na czas nieoznaczony, znajdującego się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach.

  więcej
 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia  

  Burmistrz Miasta Kalety Informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. 1 Maja 82/84, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia na okres do 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 31 marca do dnia 21 kwietnia 2015 r.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w Kaletach przy ul. B. Chrobrego (działki nr: 503/64, 510/64 i 518/64), stanowiących własność Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 25 marca 2015 r. do dnia 15 kwietnia 2015 r.

 • Informacja o wykazie lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych położonych w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, stanowiących własność Gminy Kalety, przeznaczonych do wynajęcia w trybie przetargowym na okres powyżej 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 17 marca do dnia 8 kwietnia 2015 r.

 • Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w Kaletach przy ul. Tarnogórskiej (działka nr 1110/124 o powierzchni 0,1418 ha) stanowiącej własność Gminy Kalety.

  Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 10 marca 2015 r. do dnia 1 kwietnia 2015 r.

 • Działki na sprzedaż  

  Urząd Miejski w Kaletach informuje, że w swoich zasobach posiada na sprzedaż działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi.

  więcej
  Działki na sprzedaż

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn lipiec 2018

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM