Sobota, 17 Listopada 2018  Imieniny: Salomei, Grzegorza, Elzbiety WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Nieruchomości

 • Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Dąbrowskiego i ul. Księżycowej  
  więcej
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 351  
  więcej
 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości obejmującego lokal mieszkalny przeznaczony do sprzedaży jego najemcy.  
  więcej
 • Ogłoszenie o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do zbycia  
  więcej
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wlglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 350.  

  O G Ł O S Z E N I E

  W związku z kontynuacją prac związanych z inwentaryzacją mienia komunalnego, działając w oparciu o art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 10 maja 1990 r. (Dz. U. Nr 32, poz. 191) „Przepisy wprowadzające ustawę o samorządzie terytorialnym” Urząd Miasta Kalety zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 350. W/w karta jest wyłożona do wglądu w Urzędzie Miejskim w Kaletach, pokój nr 11 - od dnia 5 września 2018 roku do dnia 5 października 2018 roku.

  Kalety, dnia 4 września 2018 roku

  więcej
 • Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Kaletach przy ul. Powstańców Śląskich i ul. Brzechwy  
  więcej
 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości obejmującego lokale mieszkalne przeznaczone do sprzedaży ich najemcom  
  więcej
 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości obejmującego lokale użytkowe przeznaczone do wynajęcia w drodze bezprzetargowej na okres do 3 lat.  
  więcej
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznej wglądu projektów kart inwentaryzacyjnych oznaczonych numerami 348 i 349  
  więcej
 • Ogłoszenie o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia  

  Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia, położonej w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, stanowiącej własność Gminy Kalety. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 19 grudnia 2017 roku do dnia 9 stycznia 2018 roku.

  więcej
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 347  
  więcej
 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości obejmującego lokal użytkowy przeznaczony do wynajęcia w drodze bezprzetargowej na okres do 3 lat Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2,  

  Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości obejmującego lokal użytkowy przeznaczony do wynajęcia w drodze bezprzetargowej na okres do 3 lat Burmistrz Miasta Kalety informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz lokali użytkowych obejmujący lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 5,10 m² , położony na parterze Urzędu Miasta Kalety przy ul. Żwirki Wigury 2, stanowiący własność Gminy Kalety, przeznaczony do wynajęcia na okres do 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 28 listopada 2017 r. do dnia 19 grudnia 2017 r.

  więcej
 • Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości obejmującego lokal użytkowy przeznaczony do wynajęcia w drodze bezprzetargowej na okres do 3 lat  

  Burmistrz Miasta Kalety Informuje, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach przy ul. Żwirki i Wigury 2, na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości obejmujący lokal użytkowy nr 8, o powierzchni użytkowej 19,46 m², położony na parterze budynku przy ul. 1 Maja 82/84 w Kaletach, przeznaczony do wynajęcia na okres do 3 lat. Wykaz został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 29 sierpnia 2017 r. do dnia 19 września 2017 r.

  więcej
 • Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Zagłoby  

  Burmistrz Miasta Kalety ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gminnej położonej w Kaletach przy ul. Zagłoby.

  więcej
 • Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 346  

  OGŁOSZENIE

  W związku z kontynuacją prac związanych z inwentaryzacją mienia komunalnego, działając w oparciu o art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 10 maja 1990 r. (Dz. U. Nr 32, poz. 191) „Przepisy wprowadzające ustawę o samorządzie terytorialnym"

  Urząd Miasta Kalety zawiadamia

  o wyłożeniu do publicznego wglądu przygotowanego projektu karty inwentaryzacyjnej oznaczonej numerem 346.

  W/w karta jest wyłożona do wglądu w Urzędzie Miejskim w Kaletach, pokój nr 11 - od dnia 21 sierpnia 2017 roku do dnia 22 września 2017 roku.

  Kalety, dnia 21 sierpnia 2017 roku.

  więcej

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2018

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM