Niedziela, 23 Września 2018  Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

NABÓR - wymiana źródła ciepła

  • Listy beneficjentów w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”  

    Poniżej przedstawimy listę mieszkańców, którzy w wyznaczony terminie złożyli w Urzędzie Miejskim w Kaletach uproszczony audyt efektywności energetycznej budynku mieszkalnego i tym samym zakwalifikowani zostali do udziału w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”. Przedstawiamy również listę C – rezerwową osób, którzy złożyli ankietę – deklarację, jednak nie przedłożyli uproszczonego audytu efektywności energetycznej. Zgodnie z harmonogramem realizacji naboru Miasto Kalety w imieniu mieszkańców do dnia 29 maja 2018 r. złoży  wniosek o dofinansowanie realizacji tego zadania. W myśl zmienionego regulaminu konkursu dla działania 4.1. Odnawialne źródła energii, orientacyjny termin rozstrzygnięcia konkursu – listopad 2018 r.

    Realizacja powyższego zadania uzależniona jest od pozytywnej oceny wniosku o dotację oraz pozyskania przez Miasto Kalety dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. 

     

    Lista B – lista osób przyjętych do programu

    L.p.

    Nazwisko

    imię

    1

    Kowolik

    Józef

    2

    Robaszewska

    Małgorzata

    3

    Gabryś

    Krzysztof

    4

    Pasternak

    Karol

    5

    Janczyk

    Janusz

    6

    Myland

    Barbara

    7

    Wawros

    Dawid

    8

    Błaszczyk

    Arkadiusz

    9

    Tabaka

    Mirosław

    10

    Kolasa

    Marek

    11

    Kupczak

    Grzegorz

    12

    Wojsyk

    Grzegorz

    13

    Kandzia

    Roman

    14

    Chmiel

    Sabina

    15

    Lebek

    Ryszard

    16

    Kościańska

    Iwona

    17

    Rogocz

    Gabriela

    18

    Szafran

    Dariusz

    19

    Błaszczyk

    Józef

    20

    Brzezina

    Adam

    21

    Klyta Rogocz

    Anna

    22

    Krus

    Czesław

    23

    Włodarczyk

    Piotr

    24

    Klimek

    Jan

    25

    Watoła

    Marcin

    26

    Osiewicz

    Barbara

    27

    Seget

    Jan

    28

    Wolnik

    Andrzej

    29

    Wolnik

    Andrzej

    30

    Gad

    Marek

    31

    Kandzia

    Izabela

    32

    Dróżdż

    Małgorzata

    33

    Rogocz

    Jacek

    34

    Stojek

    Grażyna

    35

    Sornat

    Bronisław

    36

    Pilarski

    Wojciech

    37

    Gansiniec

    Tomasz

    38

    Kot

    Katarzyna

    39

    Gansiniec

    Ewelina

    40

    Janos

    Michał

    41

    Gaweł

    Andrzej

    42

    Deptała

    Dariusz

    43

    Nowak

    Stanisław

    44

    Lis

    Barbara

    45

    Howaniec

    Tomasz

    46

    Matejczyk

    Roman

    47

    Gorol

    Artur

    48

    Chrzęstek

    Marcin

    49

    Parys

    Tomasz

    50

    Segeth

    Bożena

    51

    Czaja

    Mirosław

    52

    Rapcinski

    Tomasz

    53

    Mikołajczyk

    Erwin

    54

    Kot

    Antoni

    55

    Kot

    Krzysztof

    56

    Pradelok

    Krystian

    57

    Lebek

    Sebastian

    58

    Strzebinczyk

    Wojciech

    59

    Budny

    Marian

    60

    Howaniec

    Henryk

    61

    Guder

    Elwira

    62

    Janos

    Marcin

    63

    Rosikoń

    Jarosław

    64

    Parys

    Tomasz

    65

    Parys

    Ryszard

    66

    Ulfig

    Franciszek

    67

    Hadelka

    Norbert

    68

    Żymła

    Witold

    69

    Labus

    Marek

    70

    Kruczek

    Magdalena

    71

    Kubicki

    Maciej

    72

    Meinert

    Marcin

    73

    Musik

    Hanna

    74

    Sołtys

    Wojciech

    75

    Dragon

    Henryk

    76

    Gaweł

    Stefan

    77

    Maruszczyk

    Leszek

    78

    Wąsek

    Jerzy

    79

    Gabryś

    Andrzej

     

    Lista C – lista grantobiorców rezerwowych

     

    L.p.

    Nazwisko

    imię

    1

    Lis

    Józef

    2

    Kubik

    Henryk

    3

    Maruszczyk

    Bartosz

    4

    Ślimok

    Mirosław

    5

    Rudnicka

    Katarzyna

    6

    Kamiński

    Bogdan

    7

    Mazur

    Ireneusz

    8

    Rogocz

    Krzysztof

    9

    Galios

    Marek

    10

    Sośniak

    Adrian

    11

    Zalc

    Krzysztof

    12

    Płonka

    Urszula

    13

    Łotocka

    Sabina

    14

    Sprycha

    Piotr

    15

    Watoła

    Irena

    16

    Kot

    Donata

    17

    Pająk

    Henryk

    18

    Bawecki

    Daniel

    19

    Drzyzga

    Werner

    20

    Kuchnia

    Jerzy

    21

    Piecuch

    Łucjan

    22

    Burzyńska

    Beata

    23

    Przybycin

    Zygmunt

    24

    Bensz

    Halina

    25

    Dudek

    Janina

    26

    Lukaszek

    Wanda

    27

    Siemko

    Jerzy

    Listy beneficjentów  w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn lipiec 2018

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM