Poniedziałek, 27 Września 2021  Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w kaletańskich placówkach oświatowych  

  19 czerwca 2019 roku, w kaletańskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste apele związane z zakończeniem roku szkolnego 2018/2019. Na zaproszenie dyrektorów, gron pedagogicznych oraz uczniów, we wszystkich uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz miasta Kalety: burmistrz Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz radni Irena Nowak i Dawid Wolnik.
  Jako pierwsze zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów świętowano w placówce oświatowej w Miotku. Następnie apel odbył się na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaletach, gdzie swoje świadectwa odebrali ostatni absolwenci Publicznego Gimnazjum w Kaletach. Godzinę później, również w tym miejscu, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas VII szkoły podstawowej w Kaletach.
  Burmistrz złożył serdeczne podziękowania dyrektorom placówek, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi za całoroczną wytężoną pracę. Uczniom oraz absolwentom życzył dalszych sukcesów edukacyjnych oraz radosnych i udanych wakacji. Absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych prosił, aby pamiętali o Kaletach i godnie reprezentowali nasze miasto w miejscach, do których udadzą się zgłębiać wiedzę.
  Tradycyjnie dla uczniów, którzy ukończyli rok szkolny z najwyższą średnią, Miasto Kalety ufundowało nagrodę za najlepsze osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019, którą w tym roku jest jednodniowa wycieczka do Ustronia.
  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w kaletańskich placówkach oświatowych

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM