Niedziela, 18 Kwietnia 2021  Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w kaletańskich placówkach oświatowych  

  W piątek, 24 czerwca 2016 roku, w kaletańskich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste apele związane z zakończeniem roku szkolnego 2015/2016. Na zaproszenie dyrektorów, grona pedagogicznego oraz uczniów, we wszystkich uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz miasta Kalety: Zastępca Burmistrza Miasta Dariusz Szewczyk, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, Skarbnik Miasta Kalety Renata Sosnica oraz radni, Irena Nowak i Krzysztof Rogocz. W Zespole Szkoł i Przedszkola w Kaletach Miotku udział wzieła również radna Teresa Mryka.
  Jako pierwsze zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów świętowano w placówce oświatowej w Miotku. Drugi w kolejności apel odbył się w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Kaletach, gdzie swoje świadectwa odebrali absolwenci i uczniowie Publicznego Gimnazjum w Kaletach. Jako ostatnie w  kolejności zakończenie roku szkolnego odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach. 
  W związku z wyjazdem służbowym Burmistrza, jego zastępca odczytał na wszystkich apelach słowa Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi skierowane do uczniów, rodziców, dyrektorów placówek, gron pedagogicznych oraz pracowników obsługi. Uczniom oraz absolwentom życzył dalszych sukcesów edukacyjnych oraz radosnych i udanych wakacji. Absolwentów gimnazjów prosił, aby pamiętali o Kaletach i godnie reprezentowali naszą miejscowość w miejscach, do których udadzą się zgłębiać wiedzę. Rodzicom dziękował za trud włożony w wychowanie dzieci oraz współpracę. Dyrektorom, gronom pedagogicznym i pracownikom szkół, podziękował za całoroczną wytężoną pracę.
  Tradycyjnie dla uczniów, którzy ukończyli rok szkolny z tzw. „czerwonym paskiem”, Miasto Kalety ufundowało nagrodę za najlepsze osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016, którą w tym roku jest jednodniowa wycieczka ze zwiedzaniem Wadowic i okolic.  Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w kaletańskich placówkach oświatowych

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn marzec 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM