Niedziela, 24 Października 2021  Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Wieloletnia Skarbnik Miasta Kalety przechodzi na emeryturę  

    Z dniem 25 lipca 2019 r., Skarbnik Miasta Kalety p. Renata Sosnica kończy pracę w Urzędzie Miejskim w Kaletach w związku z przejściem na emeryturę. Pani Renata Sosnica związana jest z Urzędem Miejskim w Kaletach od 1 lutego 2003 r., kiedy to uchwałą Rady Miejskiej została powołana na skarbnika Miasta Kalety.
    Ponad 16 lat pracy na jednym z najbardziej odpowiedzialnych funkcji na szczeblu gminy, 16 opracowanych projektów budżetów, 17 sprawozdań z wykonania budżetu i duży wkład w budowę lokalnej samorządności. Uhonorowana za umiejętność stosowania skomplikowanych przepisów prawa, jak i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem finansowo-księgowym w ogólnopolskim rankingu Skarbnik Samorządu 2019 przeprowadzonym przez Dziennik Gazeta Prawna w kategorii gminy do 20.000 mieszkańców. W latach 2011 i 2012 - podczas jej pracy na rzecz Miasta- Gmina otrzymała nagrody za skuteczne działania na rzecz ochrony finansów samorządowych i tytuł „Gmina dbająca o finanse mieszkańców”.
    Pani Renacie Sosnica składamy serdecznie podziękowania za wieloletnią, sumienną pracę w Urzędzie Miejskim w Kaletach. Życzymy dużo zdrowia na spokojne lata zawodowego odpoczynku, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wielu radości w każdym nadchodzącym dniu.

    Wieloletnia Skarbnik Miasta Kalety przechodzi na emeryturę

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM