Poniedziałek, 24 Września 2018  Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Już jutro zapraszamy do Kina Visa w MDK w Kaletach  

  Z przyjemnością informujemy, że już od października br. rozpocznie się nowy sezon objazdowego Kina Visa, w którym to Miasto Kalety również zostało uwzględnione na jego trasie. 20 października br. mieszkańcy naszego miasta będą mogli oglądać najnowsze produkcje filmowe bez konieczności wyjazdu z Kalet. W tym dniu wyświetlonych zostanie sześć seansów. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem. Dodatkowo płacąc w kinie kartą VISA otrzymasz 50% rabatu na bilet oraz popcorn i napój.

   

  To

  Godzina: 16:00

  Cena biletu: 16 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy)

  reżyseria Andres Muschietti scenariusz Chase Palmer, Gary Dauberman gatunek horror obsada Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague

  czas trwania 135 minut

  format 2D Napisy 

  Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

   

   

  My Little Pony

  Godzina: 10:20

  Cena biletu: 16 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy)

  reżyseria Jayson Thiessen

  gatunek animowany, przygodowy

  czas trwania 97 minut

  ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń f

  ormat 2D Dubbing 

  Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wro­giem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzin­nego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

   

   

  LEGO® NINJAGO

  Film (3D)

  Godzina: 12:10

  Cena biletu: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy), 14 zł (grupowy)

  reżyseria Charlie Bean scenariusz Bryan Shukoff, Kevin Chesley, Dan Hageman, Kevin Hageman

  gatunek animowany, akcja

  występują Dave Franco, Justin Theroux, Fred Armisen

  czas trwania 90 minut

  ograniczenia wiekowe bez ograniczeń

  format 3D

  Dubbing

  W pełnometrażowym filmie Ninjago do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

   

   

  Twój Vincent

  Godzina: 8:00

  Cena biletu: 16 zł (normalny), 8 zł (przy płatności kartą Visa), 14 zł (ulgowy)

  reżyseria Dorota Kobiela, Hugh Welchman

  scenariusz Dorota Kobiela, Hugh Welchman

  gatunek animowany, dramat

  obsada Saoirse Ronan, Douglas Booth, Eleanor Tomlinson

  czas trwania 95 minut format 2D PL

  27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. Twój Vincent opowiada właśnie tę historię - odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

   

   

  Botoks

  Godzina: 18:20

  Cena biletu: 16 zł (normalny), 8 zł (przy płatności kartą Visa), 14 zł (ulgowy)

  reżyseria Patryk Vega

  gatunek thriller, dramat

  obsada Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański, Marieta Żukowska

  czas trwania 135 minut format 2D PL

  zobacz zwiastun Patryk Vega, twórca najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, prezentuje bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona.

  Nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska.

   

   

  Ach śpij kochanie

  Godzina: 20:45

  Cena biletu: 16 zł (normalny), 8 zł (przy płatności kartą Visa), 14 zł (ulgowy)

  reżyseria Krzysztof Lang

  scenariusz Andrzej Gołda

  gatunek kryminał

  obsada Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda

  czas trwania 100 minut format 2D PL

  Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

   

   

  źródło: https://kino.visa.pl

  Już jutro zapraszamy do Kina Visa w MDK w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn lipiec 2018

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM