Poniedziałek, 18 Października 2021  Imieniny: Juliana, Lukasza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • W Zielonej odbyły się Mistrzostwa Świata w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym  

    W ubiegły weekend w naszym mieście, w Zielonej, odbyły się Mistrzostwa Świata w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym. Były to dwudniowe zmagania, w których wzięło udział przeszło 260 zawodników z takich krajów jak Polska, Słowacja, Republika Czeska, Anglia, Iran, Niemcy, Belgia, Włochy, Węgry, Wielka Brytania. Zawody polegały na strzelaniu do metalowych figurek rozmieszczonych w lesie.
    Zwycięzcą tegorocznych Mistrzostw została drużyna Polski, drugie miejsce zajęła Republika Czeska, a trzecie miejsce na podium przypadło Wielkiej Brytanii. Mistrzem w kategorii Open został również przedstawiciel naszego kraju Dariusz Kida. Serdecznie gratulujemy. Organizatorem Mistrzostw był Śląski Klub Strzelecki Hunter Team z siedzibą w Zabrzu, a współorganizatorem Miasto Kalety.
    W wydarzeniu wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz radny powiatu tarnogórskiego Eugeniusz Ptak. Zawody odbyły się w naszym mieście dzięki staraniom radnego Grzegorza Krupy przy współorganizacji p. Czesława Krus i p. Dariusza Mazana.


    W Zielonej odbyły się Mistrzostwa Świata w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM