Niedziela, 24 Października 2021  Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Stowarzyszenie "Nasze Kalety" po raz kolejny laureatem konkursu "EkoAktywni"  

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zorganizował w miesiącu kwietniu br. konkurs pn. „Eko Aktywni 2015”, który skierowany był do organizacji pozarządowych prowadzących działalność proekologiczną o charakterze lokalnym. Jury brało pod uwagę między innymi różnorodność prowadzonych działań ekologicznych oraz akcji edukacyjnych.
  Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie "Nasze Kalety" po raz kolejny zostało laureatem tego konkursu zdobywając nagrodę 7.500,00 zł. za: organizację akcji o charakterze regionalnym i ogólnopolskim, w szczególności; organizację zimowych zabaw sportowo rekreacyjnych w okresie ferii dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Eko zjazd na byle czym", konferencji wyjazdowej w Ustroniu „Jak Ekolog z Ekologiem, akcja informacyjno - edukacyjna „Graj w Zielonej". Stowarzyszenie zostało zgłoszone do niniejszego konkursu przez Miasto Kalety.
  Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w sobotę, 30 maja w Parku Śląskim w Chorzowie, podczas której przedstawiciele Stowarzyszenia: Adam Gabryś – prezes i Izabela Cogiel odebrali symboliczny czek. W uroczystości ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród wziął udział również Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia. Przypomnijmy, iż Stowarzyszenie Nasze Kalety zostało w tym roku również laureatem "Zielonych Czeków" – nagrody przyznawanej przez WFOŚiGW w Katowicach z okazji Dnia Ziemi.


   

  Stowarzyszenie

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM