Poniedziałek, 20 Maja 2019  Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w kaletańskich placówkach oświatowych  

  Jak co roku, 1 września, zainaugurowany został nowy rok szkolny. W naszym mieście obchody rozpoczęły się mszami świętymi w intencji uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
  Uroczystość kontynuowano w poszczególnych placówkach oświatowych, gdzie dyrektorzy szkół – p. Dorota Mańczak i Bożena Dziuk, serdecznie powitały po wakacjach wszystkie dzieci, rodziców i pedagogów, a także życzyły samych sukcesów w nowym roku szkolnym.
  Burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia życzył uczniom wytrwałości, zapału w zdobywaniu wiedzy i samych sukcesów w nauce. Zapewnił rodziców, że ich pociechy będą pobierać naukę pod okiem wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej.
  Uczniowie klas drugich powitali swoich nowych, młodszych kolegów, specjalnie przygotowanymi na tę okazję wierszykami.
  Po oficjalnej inauguracji uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach.
  W tym roku szkolnym w publicznych placówkach oświatowych w Kaletach utworzona została jedna klasa pierwsza – w Publicznej Szkole Podstawowej w Kaletach - licząca 24 uczniów, w tym 6 sześciolatków.
  Z ramienia władz miasta w uroczystościach udział wzięli burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia, Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak, zastępca burmistrza Dariusz Szewczyk, a także członkowie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej: Mirosława Potempa, Krzysztof Rogocz i Piotr Kuder.

   

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w kaletańskich placówkach oświatowych

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn kwiecień 2019

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM