Piątek, 24 Września 2021  Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Rolkowe zakończenie lata w Kaletach  

  22 września 2019 r., w wyjątkowo piękną i słoneczną niedzielę, na torze rolkowym w Kaletach odbył się piknik rodzinny pn. „Rolkowe zakończenie lata”. Frekwencja dopisała, a zawody odbyły się w miłej i sportowej atmosferze walki w duchu fair-play. Zmagania przeprowadzone zostały w kategoriach wiekowych, podczas których wyłoniono rolkarzy z najlepszym czasem okrążenia 300-metrowego toru.

  W kategorii Open wystartowali wszyscy rolkarze. Najszybciej do mety dotarli:
  1. Wojciech Kupka
  2. Kacper Ocelok
  3. Sandra Katryniok

  W kategorii młodzież w wieku 11-18 lat:
  1. Kacper Ocelok 43.13 s
  2. Emilia Binek 45.47 s
  3. Katarzyna Dalkowska 51.63 s.

  W kategorii dzieci do lat 10:
  1. Kamil Kwoka 52.00 s.
  2. Wojciech Kupka 54.09 s.
  3. Wiktor Binek 54.23 s.

  W ramach pikniku odbył się również konkurs na przejazd rodzinny. Najszybszą rodziną, która okrążyła tor rolkowy w czasie 49.52 sekund zostali Emilia i Artur Binek. Podczas imprezy nagrodzono również pomysłowość naszych mieszkańców na strój rolkarza. Decyzją publiczności, największe oklaski i tym samym tytuł najciekawiej przebranego rolkarza otrzymał pięcioletni Mateusz Golec. Nagrody zwycięzcom wręczyli burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz wiceprzewodniczący Alojzy Rupik. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy!
  Burmistrz Miasta Kalety składa serdeczne podziękowania dyrektorowi MDK Marianowi Lisieckiemu za przeprowadzenie sportowych zmagań oraz mieszkańcom za liczny udział w pikniku.
     Rolkowe zakończenie lata w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM