Poniedziałek, 18 Października 2021  Imieniny: Juliana, Lukasza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Relacja z V Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kaletach  

  Za nami V Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach oraz Burmistrza Miasta Kalety w kategorii Open. Był on wyjątkowy, zarówno pod względem czysto sportowym, jak również organizacyjnym z uwagi na bardzo liczny udział zawodników i kibiców społeczności lokalnej.

  Na turniej stawiło się 16 par, zarówno z naszego miasta jak i gminy Woźniki . Wystartowaliśmy o godzinie 10:00 losowaniem rozstawień par. Punktualnie o godzinie 10:30 rozpoczęły się pierwsze mecze. Turniej rozgrywany był na dobrym wyrównanym poziomie, a o końcowej kolejności zadecydował bilans setów w poszczególnych spotkaniach oraz bezpośrednie wyniki pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt.

  Turniej rozgrywany był na wysokim, wyrównanym poziomie a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się jednopunktową przewagą. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody.

  Wyniki ogólnej klasyfikacji turnieju:

  I miejsce- Bartek Poczekańczyk, Piotr Nowak

  II miejsce- Karolina, Daniel Wojtyra

  III miejsce- Marcin Kożuch, Mateusz Kamiński

  IV miejsce- Dominika Miarka, Roland Płonka

  Przyznano również indywidualne wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki Turnieju Dominiki Miarka. Uroczystego wręczenia medali, pucharów, dyplomów oraz nagród dokonali organizatorzy turnieju. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na grilla. Oprawą kulinarną Turnieju zajęli się wychowankowie placówki Pozostaje podziękować i pochwalić wszystkich zawodników bez których niemożliwe byłoby przeprowadzenie tak wspaniałego wydarzenia. Dopisała pogoda, humory, a także nie zabrakło sportowych emocji, ale na kolejny taki turniej musimy zaczekać do następnego roku. Dziękujemy wszystkim biorącym udział w turnieju.

   

  Katarzyna Jelonek

  Adam Rycombel

   

  Relacja z V Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM