Wtorek, 19 Marca 2024  Imieniny: Józefa, Bogdana

Relacja z Turnieju Dzikich Drużyn w piłce nożnej

W dniu 31 lipca 2016 r. na boisku kaletańskiego Orlika odbył się piłkarski turniej dzikich drużyn o Puchar Burmistrza Miasta Kalety. W turnieju startowało pięć drużyn. Zawody rozegrano systemem” każdy z każdym”. Po czterogodzinnej rywalizacji najlepszą w turnieju okazała się drużyna GŁOWA DO GÓRY zdobywając 12 pkt. Kolejne miejsca zajęły drużyny: 2 – NIWZNANI SPRAWCY, 3 – MIODOWE GUMISIE, 4 – CZARNY KOŃ, 5 – SANTOS.
Najlepsze 3 zespoły zostały nagrodzone pucharami. Królem strzelców z 13 bramkami został zawodnik drużyny Nieznani Sprawcy Arnold Imiołczyk, który uhonorowany został statuetką dla najlepszego strzelca.
Imprezę zorganizowali animatorzy Orlika: Antoni Jeż i Marcin Prandzioch wraz z Miastem Kalety.