Czwartek, 28 Października 2021  Imieniny: Szymona, Tadeusza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej wspiera kaletańskich Seniorów  

  Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne z Kalet otrzymało dofinansowanie z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Katowicach w ramach małych grantów senioralnych w roku 2020 na działania mające na celu m.in. aktywizację seniorów w okresie pandemii.
  Grant w wysokości 10.000 złotych przeznaczony został na realizację zadnia pn. „Przez sport i ruch do zdrowia i sprawności”. W ramach projektu zakupiono sprzęt do rehabilitacji domowej tj. treningowe rowerki stacjonarne, masażery oraz piłki do ćwiczeń. Komplety urządzeń otrzymali wszyscy członkowie Stowarzyszenia.
  Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania prezes Stowarzyszenia p. Marii Rogocz za złożenie wniosku i koordynowanie projektu, dzięki któremu osoby starsze, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, mogą aktywnie spędzać czas nie wychodząc z domu.
  Dziękujemy przede wszystkim Marszałek Województwa Śląskiego p. Izabeli Domogała za zaangażowanie, pomoc i wsparcie kaletańskich Seniorów.

  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej wspiera kaletańskich Seniorów

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM