Sobota, 25 Września 2021  Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Radny powiatowy Eugeniusz Ptak kolejny raz wybrany do Rady Stowarzyszenia „Leśna Kraina Górnego Śląska”  

  Podczas wczorajszego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska”, które odbyło się 19 listopada 2019 r. radny powiatowy Eugeniusz Ptak ponownie wybrany dostał do Rady ww. stowarzyszenia. Od 2015 roku p. Eugeniusz pełnił w w/w Radzie funkcję wiceprzewodniczącego. Stowarzyszenie o nazwie Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska, jest dobrowolnym, samorządowym i trwałym zrzeszeniem osób fizycznych i osób prawnych, w tym jednostek samorządu terytorialnego o celach niezarobkowych, działającym na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i miejsko-wiejskich.
  Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów, a w szczególności:
  - podejmowanie działań na rzecz rozwoju turystyki i agroturystyki, przedsiębiorczości, popularyzacji i rozwoju produktów regionalnych, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, wspierania edukacji i demokracji lokalnej, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu,
  - wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwój przedsiębiorczości,
  - podejmowanie inicjatyw i działań mających na celu pobudzenie aktywności społeczności lokalnych.  Radny powiatowy Eugeniusz Ptak kolejny raz wybrany do Rady Stowarzyszenia „Leśna Kraina Górnego Śląska”

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM