Sobota, 04 Lipca 2020  Imieniny: Odona, Malwiny, Elzbiety WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Promocja przewodnika historyczno-przyrodniczego pn. „Życie nadrzeczne”  

  W związku z wydaniem przez Stowarzyszenie pn. Związek Gmin Porozumienie Gospodarczo-Turystyczne Gmin Górnej Małej Panwi i Górnej Liswarty przewodnika historyczno-przyrodniczego autorstwa p. Józefa Tyrola, w najbliższy piątek, w naszym mieście odbędzie się promocja książki pn. „Życie nadrzeczne. Mała Panew, Liswarta, Brynica”.
  W wydarzeniu tym weźmie udział autor publikacji p. Józef Tyrol, burmistrzowie i wójtowie gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, wydawca, a także lokalne media. Jest to już kolejne wydanie przewodnika historyczno-przyrodniczego autorstwa Pana Tyrola. Poprzednia publikacja pt. „Dawno temu w lesie. Między Małą Panwią, Liswartą i Stobrawą” spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników i przyczyniła się do promocji Miasta Kalety.
  Książkę można wypożyczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach, a już niebawem podamy również szczegóły w jaki sposób mieszkańcy naszego miasta będą mogli ją nabyć, ponieważ Miasto Kalety przygotowuje konkurs, w którym będzie można wygrać najnowsze wydanie przewodnika. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.kalety.pl

   

   

  Promocja przewodnika historyczno-przyrodniczego pn. „Życie nadrzeczne”

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn czerwiec 2020

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM