Niedziela, 24 Października 2021  Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Postęp prac przy budowie małego rynku w Kaletach  

  “Przebudowa zdegradowanego obszaru śródmieścia na mały rynek oraz rozbudowa sieci kanalizacji deszczowej, wodociągowej i oświetlenia terenu w Kaletach przy ul. 1 Maja wraz z wykończeniem elewacji pierzei tego placu”. Wykonawca tego zadania został wybrany w przetargu nieograniczonym ogłoszonym na portalu Urzędu Zamówień Publicznych.

  W przetargu wzięło udział 8 wykonawców. Wybrano najkorzystniejszą pod względem kryteriów oceny ofertę. Prace trwają od kwietnia br. Do dnia dzisiejszego wykonano: przebudowę i rozbudowę sieci wodociągowej, przebudowę sieci kanalizacji deszczowej, w trakcie budowy jest sieć elektryczna oświetlenia placu, wykonano podbudowy pod nawierzchnie ulepszone zagospodarowywanego terenu. W końcowej fazie realizacji są prace związane z wykończeniem elewacji budynków tworzących pierzeję południową i zachodnią małego rynku.

  Ponadto w trakcie realizacji jest podniesienie znaczenia pierzei okalających plac poprzez zabudowę stalowych ażurowych przesłon wypełnionych aluminiowymi żaluzjami.

  Na zamknięciu placu od strony północnej zabudowana będzie wolnostojąca przesłona z elementami małej architektury.

  Płatność za roboty nastąpi po dokonanym odbiorze końcowym, zaś zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia 2016 r.

   

  Postęp prac przy budowie małego rynku w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM