Poniedziałek, 26 Października 2020  Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • POGOTOWIE ZAKUPOWE  

  W celu zapewnienia pomocy osobom, wymagającym wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 Burmistrz Miasta Kalety informuje, iż z dniem 15 października 2020 r. zostaje ponownie uruchomiona pomoc usługowa dla mieszkańców Kalet. Pomoc ta będzie polegała na zrobieniu zakupów wyłącznie dla osób:

   

  1/ starszych, samotnych, pozbawionych opieki i pomocy rodziny,

  2/ osób niepełnosprawnych, samotnych pozbawionych opieki i pomocy rodziny.

   

  Osoby wymagające pomocy, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 34 352 76 43 lub 34 352 76 34, w dniach roboczych, w godzinach pracy Urzędu Miasta. W sprawach nagłych prosimy o kontakt: 608 026 227. W czasie rozmowy zostanie przeprowadzony wywiad na temat sytuacji zdrowotnej i rodzinnej, po którym pracownik socjalny dokona oceny zasadności udzielenia pomocy. Robienie zakupów będzie się odbywać w formie bezkontaktowej tj. osoba wymagająca pomocy będzie zobowiązana do przygotowania torby wraz z listą zakupów i środkami pieniężnymi na klamce drzwi zewnętrznych mieszkania lub domu (lub inne miejsce wskazane przez klienta).

  Ponadto informujemy iż jest możliwość zrobienia zakupów z dostawą do domu bezpośrednio w sklepie P. Jacka Olek Delikatesy Kalety, ul. 1 Maja 5G zamówienia przez telefon nr 34 357 85 93.

  POGOTOWIE ZAKUPOWE

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2020

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM