Sobota, 20 Kwietnia 2024  Imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Oferta pracy

Pracownik biurowy - specjalista ds marketingu
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z Zarządem Firmy w bieżących projektach, w tym m.in. za: koordynowanie prac działu marketingu, prowadzenie social mediów, tworzenie kampanii marketingowych, sprawną komunikację i obieg dokumentów, przygotowywanie, analizowanie planów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dystrybutorami i innymi kluczowymi klientami firmy.

KLUCZOWE ZADANIA:
- koordynacja działań działu marketingu
- prowadzenie social mediów firmowych
- współpraca z Zarządem i innymi współpracownikami
- obsługa biura pod kątem spraw organizacyjno-administracyjnych
- przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych
- kontakt z kluczowymi klientami​

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:
- masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
- byłoby świetnie, gdybyś miał/a doświadczenie w pracy na stanowisku marketingowym lub sprzedażowym, np.​ w dziale handlowym
- potrafisz precyzyjnie przekazywać informacje
– jesteś świetnym organizatorem,
- potrafisz planować i koordynować działania

WYMAGANIA
- Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego Microsoft Office
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Komunikatywność,
- umiejętność pracy nad wieloma zadaniami
- Chęć rozwoju i nauki
- Mile widziana znajomość języków obcych

OFERUJEMY:​​ ​
- umowę o ​pracę w ​f​irmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- odpowiedzialne i samodzielne sta​​nowisko,​​
- niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Aplikację prosimy o wysłanie na dedykowany email: rekrutacja@naturday.pl