Sobota, 25 Września 2021  Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Oferta pracy  

  Odlewy Precyzyjne Sp. z o.o. Sp. k. jest jedną z wiodących firm we wschodniej Europie, która dzięki zaawansowanej technologii oferuje produkty z mosiądzu krzemowego pierwszej klasy, poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk/Elektronik.

  Wymagania: wykształcenie minimalne: zawodowe (preferowane kierunki: mechaniczno – elektryczne), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako elektryk (mile widziane w firmie produkcyjnej), znajomość budowy maszyn, znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność obsługi i naprawy układów elektronicznych, uprawnienia eksploatacyjne do 1kV.

  Zakres obowiązków: utrzymanie maszyn w zakresie przeglądów, napraw i remontów; wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii elektronicznych i elektrycznych; rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazach informatycznych; zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi; inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników; zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.

  Oferujemy: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w systemie jednozmianowym, możliwość rozwoju.

  CV prosimy przesyłać na adres: k.karmanska@odlewyprecyzyjne.pl Więcej informacji pod numerem telefonu: 696078858

  Odlewy Precyzyjne Sp. z o.o. Sp. k. ul. Powstańców Śląskich 4, 42-660 Kalety www.odlewyprecyzyjne.pl

  Oferta pracy

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM