Sobota, 20 Kwietnia 2024  Imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Oferta pracy

Odlewy Precyzyjne Sp. z o.o. Sp. k. jest jedną z wiodących firm we wschodniej Europie, która dzięki zaawansowanej technologii oferuje produkty z mosiądzu krzemowego pierwszej klasy, poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk/Elektronik.

Wymagania: wykształcenie minimalne: zawodowe (preferowane kierunki: mechaniczno – elektryczne), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako elektryk (mile widziane w firmie produkcyjnej), znajomość budowy maszyn, znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność obsługi i naprawy układów elektronicznych, uprawnienia eksploatacyjne do 1kV.

Zakres obowiązków: utrzymanie maszyn w zakresie przeglądów, napraw i remontów; wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii elektronicznych i elektrycznych; rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazach informatycznych; zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi; inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników; zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.

Oferujemy: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w systemie jednozmianowym, możliwość rozwoju.

CV prosimy przesyłać na adres: k.karmanska@odlewyprecyzyjne.pl Więcej informacji pod numerem telefonu: 696078858

Odlewy Precyzyjne Sp. z o.o. Sp. k. ul. Powstańców Śląskich 4, 42-660 Kalety www.odlewyprecyzyjne.pl