Poniedziałek, 18 Października 2021  Imieniny: Juliana, Lukasza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Najlepsi kaletańscy uczniowie w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu  

  W poniedziałkowy poranek, 24 czerwca 2019 r., kaletańscy uczniowie, którzy mogli poszczycić się najwyższą średnią na świadectwach, tradycyjnie wyruszyli na jednodniową wycieczkę. Tym razem udali się do naszego miasta partnerskiego – Ustronia.
  Pierwszym punktem na liście atrakcji była Równica. Zaplanowano tam krótki spacer od schroniska na szczyt góry. W pięknym i malowniczym plenerze uczniowie mogli zjeść drugie śniadanie i rozkoszować się widokami. Zaraz potem udali się na przechadzkę po centrum Ustronia, gdzie największą atrakcją były fontanny na rynku, dzięki którym można było się nieco schłodzić w ten upalny dzień.
  Po obiedzie, uczniowie udali się na zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek, który był głównym punktem programu wycieczki. Największą frajdą okazały się sarenki i jelonki swobodnie biegające po parku, które można było karmić wprost z ręki. Bardzo ciekawe było także karmienie sów, orłów i myszołowów przelatujących tuż nad głowami zwiedzających. Po zwiedzeniu parku, uczniowie w dobrych humorach i głowami pełnymi wrażeń wrócili do Kalet.
  Wycieczka jak co roku była nagrodą Burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi dla uczniów za solidną pracę w ciągu całych dziesięciu miesięcy minionego roku szkolnego.   

  Najlepsi kaletańscy uczniowie w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM