Wtorek, 07 Lipca 2020  Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Mieszkanka naszego miasta Pani Maria Rogocz wyróżniona w konkursie Ambasador Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2017  

  W dniu wczorajszym, 13 grudnia br. w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie Ambasador Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2017, organizowanego przez Zarząd Województwa Śląskiego oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Katowicach.
  Celem konkursu było wyróżnienie osób starszych, którzy stanowią wzór godny do naśladowania dla innych seniorów. Ponadto konkurs miał na celu kształtowanie w świadomości społecznej pozytywnego wizerunku Seniorów jako osób aktywnych oraz zaangażowanych w działania na rzecz różnych grup społecznych i wiekowych.
  Miasto Kalety zgłosiło do konkursu naszą mieszkankę Panią Marię Rogocz, której działania na rzecz Stowarzyszenia-Społeczno Kulturalnego, którego od wielu lat jest prezesem, niewątpliwie wpisują się w cele i założenia konkursu.
  Tym samym, niezmiernie miło nam poinformować, że Pani Maria odebrała na uroczystej Gali specjalne wyróżnienie jako dowód uznania za dotychczasowe działania dla przedstawicieli starszego i młodszego pokolenia, aktywnie angażując się w działalność społeczną oraz skutecznie motywując innych do działań.
  Pani Marii jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sił, zdrowia i wielu kolejnych ciekawych pomysłów na rzecz społeczności lokalnej.
  Mieszkanka naszego miasta Pani Maria Rogocz wyróżniona w konkursie Ambasador Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2017

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn czerwiec 2020

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM