Sobota, 22 Września 2018  Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Listy beneficjentów w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”  

    Poniżej przedstawimy listę mieszkańców, którzy w wyznaczonym terminie złożyli w Urzędzie Miejskim w Kaletach uproszczony audyt efektywności energetycznej budynku mieszkalnego i tym samym zakwalifikowani zostali do udziału w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”. Przedstawiamy również listę C – rezerwową osób, którzy złożyli ankietę –deklarację, jednak nie przedłożyli uproszczonego audytu efektywności energetycznej. Zgodnie z harmonogramem realizacji naboru Miasto Kalety w imieniu mieszkańców do dnia 29 czerwca 2018 r. złoży  wniosek o dofinansowanie realizacji tego zadania. Zgodnie ze zmienionym regulaminem konkursu dla działania 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, orientacyjny termin rozstrzygnięcia konkursu – styczeń 2019 r.

    Realizacja powyższego zadania uzależniona jest od pozytywnej oceny wniosku o dotację oraz pozyskania przez Miasto Kalety dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. 

     

    Lista B – podstawowa

    L.p.

    Nazwisko

    Imię

    1.

    Ordon

    Krzysztof

    2.

    Kuc

    Piotr

    3.

    Poloczek

    Renata

    4.

    Olszewski

    Michał

    5.

    Baron

    Bogdan

    6.

    Zych

    Jadwiga

    7.

    Winszczyk

    Maria

    8.

    Segeth

    Hartmut

    9.

    Jakubczyk

    Maria

    10.

    Teibert

    Danuta

    11.

    Bawełek

    Franciszek

    12.

    Pawełczyk

    Adrian

    13.

    Dziuk

    Grażyna

    14.

    Peła

    Jan

    15.

    Czaja

    Roman

    16.

    Szafran

    Dariusz

    17.

    Rudnicka

    Katarzyna

    18.

    Obłączek

    Leszek

    19.

    Zok

    Czesław

    20.

    Grund-Paciepnik

    Katarzyna

    21.

    Klabis

    Wacław

    22.

    Brol

    Jan

    23.

    Stach

    Ryszard

    24.

    Kołodziej

    Marian

    25.

    Gruca

    Artur

    26.

    Szromik

    Elfryda

    27.

    Kusidło

    Aneta

    28.

    Sitko

    Kazimierz

    29.

    Rzepa

    Andrzej

    30.

    Korzekwa

    Mariusz

    31.

    Szajer

    Eugeniusz

    32.

    Kuc

    Józef

    33.

    Słota

    Marcin

    34.

    Watoła

    Krzysztof

    35.

    Kowolik

    Stefania

    36.

    Watoła

    Marcin

    37.

    Golasz

    Joanna

    38.

    Mazur

    Marian

    39.

    Lebek

    Sebastian

    40.

    Bonk

    Marian

    41.

    Ogrodnik

    Franciszek

    42.

    Koczyba

    Zbigniew

    43.

    Dragon

    Henryk

    44.

    Bensz

    Marcel

    45.

    Howaniec

    Seweryn

    46.

    Tatarek

    Aleksander

    47.

    Kańska

    Joanna

    48.

    Gaweł

    Andrzej

    49.

    Uzdowski

    Mirosław

    50.

    Konieczny

    Henryk

    51.

    Seja

    Mariusz

    52.

    Zwierkowska

    Jadwiga

    53.

    Płonka

    Jacek

    54.

    Pietrzik

    Renata

    55.

    Ptak

    Joanna

    56.

    Rapcinski

    Tomasz

    57.

    Psiuk

    Marian

    58.

    Maniak

    Maria

    59.

    Watoła-Pluta

    Iwona

    60.

    Kloze

    Jerzy

    61.

    Fabiańczyk

    Alicja

    62.

    Cieślik

    Jacek

    63.

    Dubas

    Agnieszka

    64.

    Binda

    Krystyna

    65.

    Kubik

    Henryk

    66.

    Kolano

    Agnieszka

     

    Lista C - rezerwowa

    L.p.

    Nazwisko

    imię

    1.

    Kubik

    Henryk

    2.

    Mazur

    Rozalia

    3.

    Jeglorz

    Beata

    4.

    Łazaj

    Bogdan

    5.

    Zawodny

    Michał

    6.

    Gallus

    Krystyna

    7.

    Bonk

    Emanuel

    8.

    Kolano

    Bożena

    9.

    Furmanek

    Małgorzata

    10.

    Wilk

    Katarzyna

    11.

    Hadyk

    Henryk

    12.

    Wyleżałek

    Ireneusz

    13.

    Maruszczyk-Pilarska

    Brygida

    14.

    Mazan

    Alicja

    15.

    Budny

    Henryk

    16.

    Cogiel

    Danuta

    17.

    Sośniak

    Adrian

    18.

    Olek

    Jacek

    19.

    Galios

    Adam

    20.

    Jędrasek

    Urszula

    21.

    Bańczyk

    Mirosław

    22.

    Ogrodnik

    Zbigniew

    23.

    Sendel

    Ryszard

    24.

    Siemko

    Jerzy

    Listy beneficjentów  w projekcie pn. „Ograniczenie niskiej emisji poprzez wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska”

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn lipiec 2018

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM