Sobota, 25 Września 2021  Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych  

  Jutro 24 kwietnia br. (środa) kończy się wiosenna przerwa świąteczna. Miejskie Przedszkole Nr 1 w Kaletach i Miejskie Przedszkole nr 2 wchodzące w skład Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku funkcjonują w pełnym zakresie.

  - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach – informacja dotycząca kontynuowania strajku przez nauczycieli zostanie podjęta jutro w godzinach porannych. Zajęcia odbędą się według zmodyfikowanego planu (informacja w e-dzienniku). Szkoła zapewnia zajęcia świetlicowe. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 013.

  - Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku – informacja dotycząca kontynuowania strajku przez nauczycieli zostanie podjęta jutro w godzinach porannych. Zajęcia odbędą się zgodnie z planem. Szkoła zapewnia zajęcia świetlicowe. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3578 103.

  - Zespół Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletach) – informacja dotycząca kontynuowania strajku przez nauczycieli zostanie podjęta jutro w godzinach porannych. Zajęcia odbędą się według zmodyfikowanego planu (informacja w e-dzienniku). Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 207.

  Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn sierpień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM