Wtorek, 25 Czerwca 2019  Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych. W poniedziałek odbędą się egzaminy ósmoklasisty!  

  Miejskie Przedszkole Nr 1 w Kaletach i Miejskie Przedszkole nr 2 wchodzące w skład Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku funkcjonują w pełnym zakresie. W dniu 12 kwietnia br. wszyscy uczniowie gimnazjum w Kaletach i Kaletach Miotku napisali egzamin gimnazjalny z języka obcego.

  15 kwietnia br. (poniedziałek):
  - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach – o godz. 9.00 w sali gimnastycznej odbędzie się egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Uczniowie klas I-VII nie mają zajęć lekcyjnych w dniach 15-17.04.2019 r. ze względu na egzaminy ósmoklasisty. Dla uczniów, którzy nie będą mieli zapewnionej opieki w domu będzie czynna świetlica szkolna (informacja w e-dzienniku). Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 013.
  - Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku – o godz. 9.00 odbędzie się egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Uczniowie klas I-VII nie mają zajęć lekcyjnych w dniach 15-17.04.2019 r. ze względu na egzaminy ósmoklasisty. Klasa III gimnazjum ma zajęcia lekcyjne. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3578 103.
  - Zespół Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletach) – zajęcia lekcyjne odbędą się według zmodyfikowanego planu (informacja w e-dzienniku w godz. popołudniowych). Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 207.

  Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych. W poniedziałek odbędą się egzaminy ósmoklasisty!

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn maj 2019.pdf

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM