Wtorek, 25 Czerwca 2019  Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych. Jutro trzeci dzień egzaminów gimnazjalnych!  

  Miejskie Przedszkole Nr 1 w Kaletach i Miejskie Przedszkole nr 2 wchodzące w skład Zespołu Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku funkcjonują w pełnym zakresie. W dniu 11 kwietnia br. wszyscy uczniowie gimnazjum w Kaletach i Kaletach Miotku napisali egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej.

  Jutro 12 kwietnia br. (piątek):

  - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach – zajęcia odbędą się według zmodyfikowanego planu (informacja w e-dzienniku). Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 013.

  - Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku – zajęcia odbędą się według zmodyfikowanego planu. Egzamin gimnazjalny z języka obcego odbędzie się o godz. 9.00, uczniowie będą go pisali w sali świetlicy szkolnej. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3578 103.

  - Zespół Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletach) – o godz. 9.00 odbędzie się egzamin gimnazjalny z języka obcego. Miejsce egzaminu - harcówka w Kaletach oraz jedna z sal lekcyjnych w budynku gimnazjum. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 207.

  Komunikat w sprawie strajku w kaletańskich placówkach oświatowych. Jutro trzeci dzień egzaminów gimnazjalnych!

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn maj 2019.pdf

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM