Czwartek, 28 Października 2021  Imieniny: Szymona, Tadeusza WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Kolejny rekord kaletańskiego kwestowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!  

  Z wielką przyjemnością informujemy, że podczas wczorajszego XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (15.01.2017), dzięki ogromnej hojności, jak zawsze mieszkańców Kalet oraz gości, którzy w tym dniu odwiedzili nasze miasto i wsparli zbiórkę pieniędzy, udało się zebrać rekordową kwotę 17.593,66 zł ! (z czego 14.513,66 zł ze skarbonek 42 wolontariuszy i 3.080,00 zł z aukcji gadżetów WOŚP oraz gry tropem dębowego liścia przekazanej na tę aukcję przez Stowarzyszenie Nasze Kalety).

  Podana kwota jest kwotą nieoficjalną, gdyż jak zawsze, dopiero uzbierane środki będą przeliczane przez bank po ich przekazaniu. Dla przypomnienia, podczas zeszłorocznego finału uzbierano kwotę 15.194,74 zł. W Kaletach sztab zorganizowany został jak w latach ubiegłych przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach.

  Burmistrz Miasta Kalety oraz Dyrektor MDK Kalety składają serdeczne podziękowania 42 wolontariuszom, wszystkim darczyńcom oraz osobom, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji XXV Finału WOŚP w Kaletach, którego finał po raz pierwszy odbył się na MAŁYM RYNKU w centrum naszego miasta. Szczególne podziękowania dla: Miejskiej Orkiestry Dętej, która od pierwszego Finału uczestniczy w tym przedsięwzięciu, Mażoretek INEZ i Małej INEZ, Młodzieżowej Grupy Wokalnej przy MDK, Grupy tanecznej ROCK TIME, Zespołów WRAGON MIX, YUNIX, Bogusława Uliczka oraz Zespołu GREAT LINE, którzy bezinteresownie wystąpili w części artystycznej wczorajszego Finału. Panu Tomkowi Breguła za sprawne nagłośnienie.
  Burmistrz składa również podziękowanie Panu Marianowi Lisieckiemu – Szefowi Sztabu za koordynację pracy całego sztabu, strażakom z OSP Kalety z Naczelnikiem Kazimierzem Złotoszem na czele OSP Woźniki za udostępnienie namiotu, członkom sztabu WOŚP: Pani Blandynie Kubiak, Panu Piotrowi Kotarskiemu, Pani Justynie Borek, Pani Iwonie Nowak-Magiera oraz osobom anonimowym, za sprawne przeprowadzenie podliczenia pieniędzy. Za wsparcie organizacji finału WOŚP dziękujemy radnym Panu Eugeniuszowi Ptak, Kazimierzowi Złotoszowi, Teresie Mryka, Adamowi Gabrysiowi i Krzysztofowi Rogocz.

   

  Kolejny rekord kaletańskiego kwestowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn wrzesień 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM